Львівська ОДА відновила систему сортування ТПВ Садового

Львівська ОДА відновила систему сортування ТПВ Садового

Про це сьогодні, 1 серпня, під час брифінгу повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Назарій Романчук.

«Як ми і обіцяли, з 1 серпня ми відновлюємо систему роздільного збору твердих побутових відходів у місті Львові, яка була запущена 3 роки тому, але, на жаль, не працювала», – зазначив Назарій Романчук.

Також він повідомив, що уже опрацьовано усі логістичні схеми, згідно з якими буде працювати система сортування. Перевізники встановили додаткові контейнерні майданчики. На сьогодні є 1648 контейнерів для роздільного збору відходів.

«У найближчі 2-3 дні Львівська ОДА спільно з перевізниками проведе огляд територій, на яких додатково встановлять контейнерні майданчики для сортування», – повідомив Назарій Романчук.

«Ми закупили контейнери для роздільного збору ТПВ. Також минулоріч ми закупили автомобіль, який призначений виключно для збору ПЕТ-пляшок, – розповів представник компанії-перевізника «Санком» Роман Білецький. – Станом на сьогодні ми уклали договори з фірмами, що здійснюють прийом вторинної сировини. Усе, що збирається, відправляється безпосередньо на здачу до цих підприємств».

Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА закликає мешканців міста бути свідомими та сортувати ТПВ.

«Із перевізниками та приватними організаціями, які займаються закупівлею вторсировини, проведена відповідна робота, компанії-перевізники уклали відповідні угоди і відсьогодні ми маємо куди вивозити та утилізувати цю сировину», – наголосив Назарій Романчук.

Також він додав, що відновлення системи сортування сміття знизить кількість сміття, яке зараз продукує місто Львів, відповідно знизить і навантаження як на полігони області, так і за її межами.

У разі виявлення факту скидання перевізником твердих побутових відходів з різних контейнерів у один автомобіль, просимо звертатися мешканців за телефоном департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА: (032) 2761794 або на гарячу лінію області 112 та повідомляти про порушення для подальшого покарання перевізника.

Previous Субсидії у липні одержують 45% населення області
Next На Львівщині знищили застарілі авіаційні бомби

About author

You might also like

Політика Прокоментуй!

Проблема Львова в тому, що Садовий боїться людей

Сьогодні мер Львова Андрій Садовий в ефірі каналу Еспресо, звинуватив всіх у тому, що він 11 років нічого не робить зі звалищем в Грибовичах. І саме тому, у відставку він

Як з Польщі до Львова можна приїхати на табуретці

На кордоні з Польщею у пункті пропуску “Корчова – Краківець” тринадцять автобусів, що прямували в Україну, стояли у черзі сім годин. Окрім того, українські пасажири потрапили у неприємну ситуацію із

Настав час Dіяти

Ми знаходимося у полоні стереотипів, один з яких становить загрозу для здоров’я кожного українця. Ідеться про вітамін D та вплив його дефіциту на організм людини. У суспільстві вже давно сформувалося