Ірландський інвестор зацікавлений в спорудженні елеватора на Львівщині

Ірландський інвестор зацікавлений в спорудженні елеватора на Львівщині

Про це сьогодні заявив Джонатак Клібборн –  підприємець з Ірландії,  на зустрічі з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою, директором департаменту агропромислового розвитку Наталією Хмиз та очільником  управління інвестиційної політики Романом Матисом.

Ірландський інвестор уже має невеликий бізнес в аграрній сфері в області, для цього залучив 100% власних інвестицій. Тепер Джонатак Клібборн зацікавлений в розширенні свого підприємства. Так, зараз бізнесмен, за сприяння Львівської ОДА, розпочав пошук земельної ділянки, до якої має певні технологічні вимоги, зокрема розташування поблизу залізниці для подальшого спрощення перевезення зерна.

«Елеватор, який ви плануєте спорудити – це додаткові потужності для економіки області. Ми зацікавлені в тому, щоб він постав якнайшвидше і, відповідно, сприятимемо у пошуку землі під майбутнє підприємство» – наголосив під час зустрічі Олег Синютка.

Як тільки питання з земельною ділянкою буде вирішено, інвестор готовий розпочати спорудження об’єкту.  За попередніми підрахунками, спорудження можна завершити за 12 місяців.

Окрім того, у довготермінових планах підприємця з Ірландії і надалі розширювати свій аграрний бізнес саме на Львівщині. Джонатак Клібборн у майбутньому займатиметься і розведенням великої рогатої худоби саме на території області й, відповідно, заготівлею м’яса та молочної продукції.

Previous Стартує сплав-семінар для молоді "Лідер змінює оточення"
Next На Львівщині пройде фестиваль меду

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Від Садового вимагають негайно розірвати договори із перевізниками

Від мера Львова Андрія Садового вимагають негайно розірвати договори із перевізниками міста. Про це пише Depo.Львів з посиланням на “Варту-1“. “Прохання до міського голови Львова та міської ради розірвати договори

Львівщина Прокоментуй!

Львівщина отримала рекордну суму коштів на збереження культурних пам’яток

Понад 11,5 мільйонів гривень – саме стільки Львівська область отримала у 2016 році на охорону і збереження культурної спадщини. Ця сума є найбільшою серед регіонів України і рекордною для Львівщини.

Львівщина Прокоментуй!

У Львові презентуватимуть фільм про Грушевського

4 листопада у малій залі Львівського музичного коледжу імені Людкевича відбудеться презентація документального фільму “14 місць Михайла Грушевського у Львові”. Про це повідомили організатори. Презентація приурочена до 150-річчя першого президента