Доходи ОТГ Львівщини у першому півріччі цього року зросли на  44 млн. грн

Доходи ОТГ Львівщини у першому півріччі цього року зросли на 44 млн. грн

За перше півріччя цього року 22 об’єднані територіальні громади Львівщини, які мають прямі міжбюджетні відносини з Держбюджетом, отримали 150.8 млн грн. доходу до своїх бюджетів. Як повідомила консультант з фінансових питань Офісу реформ у Львівському регіональному відділенні Асоціації міст України Ярослава Пишник, це на 44 млн. грн.. більше, ніж за відповідний період минулого року.

За її словами, найбільших успіхів у зростанні надходжень до бюджету досягла Грабовецька ОТГ, де вони зросли  у 2,1 рази.

«Основним джерелом наповнення загального фонду бюджетів ОТГ є податок з доходів фізичних осіб, питома вага якого у доходах загального фонду місцевих бюджетів склала у 1 півріччі 49,3 %, Щодо інших податків, то 16,1% ОТГ принесла плата за землю,  13,1 % –  єдиний податок», – підкреслила Ярослава Пишник.

Вона також розповіла, що за 1 півріччя до бюджетів ОТГ надійшло податку з доходів фізичних осіб 74,4 млн.грн., плати за землю – 24,2 млн.грн, єдиного податку – 19,6 млн.грн.

«Слід відзначити, що надходження цих доходів повністю залежать від роботи керівництва ОТГ. Так, якщо план надходжень ПДФО забезпечили всі ОТГ області, то по платі за землю це зробили лише 9 із 22 ОТГ. Це  – Бабинська – 156,9%, Воля-Баранецька – 118,0%, Вільшанецька – 167,5, Гніздичівська – 109,7%, Новострілищанська – 109,9%, Судововишнянська – 115,4%, Жовтанецька – 124,3%, Чуквянська – 110,2% і Шегинівська – 112,3% громади. По єдиному податку  заплановані в бюджеті надходження в цілому по ОТГ склали 106,4%, а по окремих громадах вони зросли у декілька разів. Так, по –Бабинській ОТГ – у 2 рази, Заболотцівській – 2,2 рази, Новоміській – 3,6 рази», – підкреслила Ярослава Пишник.

Previous На Львівщині намагались продати рекордну кількість бурштину
Next У Львівському МЦЗ – міні-ярмарок вакансій Патрульної поліції Львова

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

У Львові пройде фестиваль готельно-ресторанного бізнесу

У четвер, 3 листопада, о 10:30 год усіх охочих запрошують на прес-каву до ресторації Бачевських (вул. Шевська, 8) з нагоди найбільшого в Україні фестивалю готельно-ресторанного бізнесу – HoReCa Show Lviv

Стратегію розвитку Турківщини громада та влада обговорили за “круглим столом”

У Турківському районі за “круглим столом” розглянули стратегію розвитку Карпатського регіону Львівщини на прикладі місцевого селища Бориня. Цікава дискусія об’єднала представників влади, громадських діячів, сільськогосподарських виробників та ініціативних мешканців району. Для

Акції із перекриттям дороги на Львівщині – це сплановані провокації, – Олег Синютка

Сьогодні ми стали свідками провокативних дій з боку спецслужб країни-агресора, щоб розхитати та дестабілізувати економіко-політичну ситуацію на теренах Західної України. Але завдяки злагодженим діям українських спецслужб та правоохоронців, ми змогли