Доходи ОТГ Львівщини у першому півріччі цього року зросли на  44 млн. грн

Доходи ОТГ Львівщини у першому півріччі цього року зросли на 44 млн. грн

За перше півріччя цього року 22 об’єднані територіальні громади Львівщини, які мають прямі міжбюджетні відносини з Держбюджетом, отримали 150.8 млн грн. доходу до своїх бюджетів. Як повідомила консультант з фінансових питань Офісу реформ у Львівському регіональному відділенні Асоціації міст України Ярослава Пишник, це на 44 млн. грн.. більше, ніж за відповідний період минулого року.

За її словами, найбільших успіхів у зростанні надходжень до бюджету досягла Грабовецька ОТГ, де вони зросли  у 2,1 рази.

«Основним джерелом наповнення загального фонду бюджетів ОТГ є податок з доходів фізичних осіб, питома вага якого у доходах загального фонду місцевих бюджетів склала у 1 півріччі 49,3 %, Щодо інших податків, то 16,1% ОТГ принесла плата за землю,  13,1 % –  єдиний податок», – підкреслила Ярослава Пишник.

Вона також розповіла, що за 1 півріччя до бюджетів ОТГ надійшло податку з доходів фізичних осіб 74,4 млн.грн., плати за землю – 24,2 млн.грн, єдиного податку – 19,6 млн.грн.

«Слід відзначити, що надходження цих доходів повністю залежать від роботи керівництва ОТГ. Так, якщо план надходжень ПДФО забезпечили всі ОТГ області, то по платі за землю це зробили лише 9 із 22 ОТГ. Це  – Бабинська – 156,9%, Воля-Баранецька – 118,0%, Вільшанецька – 167,5, Гніздичівська – 109,7%, Новострілищанська – 109,9%, Судововишнянська – 115,4%, Жовтанецька – 124,3%, Чуквянська – 110,2% і Шегинівська – 112,3% громади. По єдиному податку  заплановані в бюджеті надходження в цілому по ОТГ склали 106,4%, а по окремих громадах вони зросли у декілька разів. Так, по –Бабинській ОТГ – у 2 рази, Заболотцівській – 2,2 рази, Новоміській – 3,6 рази», – підкреслила Ярослава Пишник.

Previous На Львівщині намагались продати рекордну кількість бурштину
Next У Львівському МЦЗ – міні-ярмарок вакансій Патрульної поліції Львова

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

На Львівщині понад 7 тисяч бійців АТО отримали земельні ділянки

Відбулась зустріч голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з учасниками АТО. Спілкувалися з бійцями також керівники структурних підрозділів Львівської ОДА, очільники соціальних служб, військового комісаріату, Держгеокадастру та інші, повідомила прес-служба ЛОДА. На

Львівщина Прокоментуй!

Фахівці нагадують мешканцям про небезпеку перенавантаження електромереж в осінньо-зимовий період

Основною проблемою якісного електропостачання є значне  перенавантаження електромереж. Особливо це спостерігається із настанням холодної пори року, коли мешканці активно обігрівають помешкання електроприладами. Про це повідомляють у ПАТ «Львівобленерго» і застерігають,

Львівщина Прокоментуй!

На автодорогах Львівщини діє обмеження руху для великогабаритного транспорту

З метою збереження дорожнього покриття автомобільних доріг від руйнування великоваговими транспортними засобами у період спекотної погоди, обмежується проїзд територією Львівської області великовагового автомобільного транспорту загальною вагою понад 24 тонни і