Про настоятеля Києво-Печерської лаври владику Павла

Про настоятеля Києво-Печерської лаври владику Павла

Відповідь на відкрите звернення митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла до Генерального директора ТРК «Студія 1+1» Олександра Ткаченка:

Шановний Митрополите Вишгородський і Чорнобильський Павло,

Я ознайомився із обставинами, що містяться у Вашому зверненні, викладеному на сайті Києво-Печерської Лаври. Вважаю неправомірним втручання Церкви у редакційну політику засобу масової інформації, але поважаючи почуття вірян, та враховуючи що сюжет може бути сприйнятий неоднозначно, ми не ставимо в ефір розмову Владики Павла із журналістом Михайлом Ткачем. Водночас вважаю поведінку журналіста Михайла Ткача професійною та коректною.

Підтримуючи принципи неупередженості та користуючись своїм правом на свободу слова, ми оприлюднюємо відео спілкування у інтернеті аби кожен мав змогу оцінити адекватність поведінки журналістів телеканалу «1+1».

Олександр Ткаченко

Генеральний директор ТРК «Студія 1+1».

ТСН.ua

Ось така церква і “святі” люди в ній…

Previous Photo Gallery
Next Злодії і сцикуни - оце і є українська влада?

About author

You might also like

Україна Прокоментуй!

XVI Міжнародний економічний форум у Львові: чого очікувати

“Львівщина – фабрика Європи” – саме таку назву матиме вже 16-ий Міжнародний економічний форум, який 3-4 листопада відбудеться у Львові. Упродовж двох днів захід відвідає близько 1000 учасників, серед яких

Політика Прокоментуй!

Заступник Садового заробляє 60,5 тисяч гривень (ДОКУМЕНТ)

Заступник міського голови з питань розвитку у серпні цього року заробив майже 60,5 тисяч гривень. Про це у групі “Львівська політика” повідомив користувач Андрій Діхтяр. Також дивує і зарплата секретаря

ДПСУ посилила охорону державного кордону через спробу військового перевороту в Туреччині  

У зв’язку із небезпечним розвитком подій, що виникли на території Туреччини та на виконання доручення Президента України Державна прикордонна служба України вжила цільових заходів з посилення охорони державного кордону, зокрема

 • Bond DDZ

  Цього наглого журналюгу Треба дійсно за вуха подьоргати, щоб тя пихатість, безчесття та наглість вийшли з нього!!!

 • і правди непотрібно?

 • Impuls-80

  Нічого не розумію… А чому журналіста треба за вуха дьоргати? Журналіст спокійний, ввічливий. Митрополит – роздратований і нестриманий. Я сам прихожанин лаврський, але жуоналіст тут, панове, правий. А владика явно не звик до таких запитань. А журналіст не завжди за шерстю гладить, іноді і проти. Співати деферамди – не журналістське діло. Тому все тут правильно.. Отак от..

 • Звісно

 • Gursainlove

  Цей Павло- мій колишній земляк. нічого не скажу, для церкви він у селі багато зробив, але як приїздив колись, то такий пихатий був, що й не підходь. Насправді я завжди думав, що він невіруючий взагалі – крім грошей більше ні про що і не почуєш. Сам я як побачив у новинах то й сплюнув…. слуга божий!

 • Бізнесмен