Як пожежники святкували

Як пожежники святкували

Указом Президента України 17 квітня встановлено професійне свято «День пожежної охорони».

В Миргороді у 831 бригаді тактичної авіації Повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України, згідно розпорядження начальника Генерального штабу ЗСУ, систематично проводяться заходи, спрямовані на запобігання пожежам, зменшення негативних наслідків у разі їх виникнення та створення умов успішного гасіння пожеж у військовій частині та частинах Миргородського гарнізону протягом весняно-літнього періоду 2017 року. Про це повідомила офіцер-прес-секретар 931 брТА Світлана Борисова.

  • Нашою авібригадою було розроблено комплексний план заходів щодо посилення стану пожежної безпеки в підрозділах та на об’єктах військової частини. Кожного тижня у визначений командиром 831-ї бригади тактичної авіації день та час проводяться тренування особового складу пожежного підрозділу. Під час тренування відпрацьовуються нормативи із пожежно-стройової підготовки, які включають в себе одягання бойового одягу, посадку та виїзд на пожежному автомобілі, слідування до місця виникнення надзвичайної ситуації за сигналом «Навчально-пожежна тривога», – розповів начальник служби пожежної безпеки бригади майор Сергій Сузима.

Також відпрацьовуються на час практичні дії особового складу пожежного підрозділу без залучення пожежної автомобільної техніки: одягання бойового одягу, посадка в автомобіль. Приміром, відповідно до нормативів з пожежно-стройової підготовки для штатних пожежних підрозділів Збройних Сил України, на одягання бойового одягу і спорядження в літній час пожежним дається 21-27 секунд, в зимовий – 26-32 секунд. На виконання ще однієї вправи «Збір і виїзд по тривозі» з посадкою в гаражі відділенню в літній час дається 30-40 секунд, зимовий – 35-45 секунд. За цей час особовий склад повинен одягнути бойовий одяг і сісти в автомобіль.

Начальник пожежного наряду та пожежник при відпрацюванні нормативу по постановці автомобіля на вододжерело скеровується до пожежної водойми. Тим часом автомобіль заднім ходом під’їжджає до вододжерела. Особовий склад зі спеціальних пеналів  пожежного автомобіля витягує всмоктуючі 125-мм діаметром пожежні рукава зі зворотнім клапаном. Один кінець приєднує до автомобіля, а інший – встановлює у водойму.

  • Під час кожної льотної зміни для забезпечення безпеки польотів до складу аварійно-рятувальної команди виділяється пожежний автомобіль з бойовим розрахунком. Особовий склад пожежного взводу 831 бригади тактичної авіації  постійно удосконалює спеціальні знання, проводить пожежно-профілактичні роботи на об’єктах частини  та контролює стан виконання установлених законодавством вимог пожежної безпеки, – сказав начальник служби пожежної безпеки бригади майор Сергій Сузима.

За словами майора Сергія Сузими, систематично проводяться інструкторсько-методичні заняття з особовим складом військових частин Миргородського гарнізону та інформування мешканців військових містечок щодо дотримання заходів пожежної безпеки в побуті.

У 831 бригаді тактичної авіації проводиться комплексна робота щодо посилення стану пожежної безпеки у весняно-літньому періоді. Командуванням частини відпрацьовано рішення командира щодо посилення стану пожежної безпеки на об’єктах військової частини та об’єктах військових частин Миргородського гарнізону. Найближчим часом буде організовано та проведено практичне заняття із залученням пожежних підрозділів міністерства оборони України та Державної служби Надзвичайних ситуацій України.

Наостанок, користуючись нагодою, вітаємо всіх із професійним святом та бажаємо міцного здоров’я, сімейного добробуту, а тим, хто зараз знаходиться на чергуванні  – «сухих» рукавів.

Previous Прикордонники виявили у пунктах пропуску заборонені предмети
Next Як на львівському смітті відмивають гроші

About author

You might also like

У Львові відзначили Всеукраїнський день боча

У неділю, 14 серпня, у Львові відбулись змагання з боча за участі спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Захід провели з нагоди відзначення Всеукраїнського дня цього виду спорту. Львівську команду представляли

Де і коли зустрічатимуть національну олімпійську збірну

У період з 23 до 26 серпня заплановано урочисту зустріч національної олімпійської збірної України із Олімпіади у Ріо. Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації. Звертаємо

Музичук та Хоу зіграли ювелірними шахами

Сьогодні в готелі «Леополіс» чинній шаховій королеві та претендентці на це звання представили шаховий набір «Босфорські походи» від ювелірного дому «Лобортас». Першою із шахами ознайомилась китаянка Хоу Іфань. Наступними оглянули