Визначено найкращу спортсменку Львівщини

Визначено найкращу спортсменку Львівщини

За підсумками традиційного щомісячного голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та виконкому відділення НОК України у Львівській області, найкращою спортсменкою Львівщини стала спортивний члена національної збірної команди України з художньої гімнастики, майстер спорту України міжнародного класу  – львів’янка Анастасія Возняк. Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Почесний титул одна з кращих представниць художньої гімнастики Львівщини, вихованка Львівської КДЮСШ “Здоров’я” (ФСТ “Динамо”), студентка столичного училища фізичної культури здобула завдяки вибореним медалям на етапах Кубка світу з художньої гімнастики.

Зокрема, 21-22 квітня у місті Ташкент (Узбекистан) відбувся черговий етап Кубка світу з художньої гімнастики, за підсумками якого національна збірна команда України, до складу якої входить Анастасія Возняк, здобула дві нагороди у фіналах в групових вправах: «срібло» у вправі з двома скакалками і трьома м’ячами та «бронзу» у вправі з п’ятьма обручами.

Довідково.

Возняк Анастасія Романівна – народилася 9 грудня 1998 року у місті Львові.

Брала участь у чемпіонатах світу, починаючи з Чемпіонату світу з художньої гімнастики 2014 року. На Перших Європейських іграх 2015 року в Баку вона виборола срібну медаль у групових вправах зі стрічками та бронзову медаль у групових вправах з булавами та обручами. Учасниця літніх Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро — 7 місце у груповому багатоборстві.

Previous У Львові відбудеться відкрита лекція про в'язнів Аушвіцу — учасників визвольного руху
Next На вокзалі у Львові знайшли боєприпаси

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

WordPress

Перспективний план Львівщини можуть не затвердити 25 жовтня

Лише трьом районам Львівщини не потрібно коригувати Перспективні плани об’єднаних громад. Про це повідомив кореспонденту Варіантів адміністратор ГО «Центр місцевого розвитку» Степан Рудницький. «Гадаю, що Перспективний план Львівщини депутати облради

Економіка Прокоментуй!

Майже 11 млн гривень – на ремонт доріг з обласного бюджету

Упродовж тижня з обласного бюджету відповідно до замовлень головних розпорядників коштів виділено 93,2 млн грн. З них 10,9 млн грн надійшло на фінансування робіт, пов’язаних із ремонтом доріг загального користування.