Львівський велосипедист Роман Гладиш серед переможців міжнародних змагань в Бельгії

У місті Бенш (Бельгія) завершилися міжнародні змагання з велосипедного спорту на треку. Про це інформує прес-служба ЛОДА

У складі збірної команди України один з кращих велосипедистів-трековиків Львівщини Роман Гладиш (тренери Шаповалов В.Г., Каргут А.С.) посів І місце у гонці скретч (групова гонка на 15 км) та 6 місце у медісоні, 18 місце в гонці за очками. Ще одна представниця Львівщини Ганна Соловей посіла 5 місце в омніумі та 9 місце в груповій гонці (100 кіл за очками) й 11 місце у гонці скретч.

Одинадцятикласники Львівського училища фізичної культури Олег Канака і Олександр Кривич фінішували четвертими у медісоні – парній гонці на 30 км серед юніорів.

У гонці за очками Олег Канака посів 5 місце. Також 5 місце у юніорському скретчі посів і Олександр Кривич.

Previous На Львівщині відбудеться ІІ Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO 2017»
Next У Львові на «Галицькому балу» збиратимуть кошти для дітей з обмеженими можливостями

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

У Дублянах згорів автомобіль

У Дублянах біля Львова горів автомобіль BMWx5. Про це пише Кулемет з посиланням на “Варту-1“. Пожежа сталась о 16:00. “Пожежні на місці, пожежу ліквідовано”, – йдеться у повідомленні. Пов’язано

Культура Прокоментуй!

У Львові пройшла презентація книги Наталії Горбаль

У Львові відбулась презентація книги Наталії Горбаль «Новый взгляд на брачный договор». Про це пише Кулемет. Автор книги протягом 40 хвилин розповіла усім присутнім історії про те, як дві особи