Львівський велосипедист Роман Гладиш серед переможців міжнародних змагань в Бельгії

У місті Бенш (Бельгія) завершилися міжнародні змагання з велосипедного спорту на треку. Про це інформує прес-служба ЛОДА

У складі збірної команди України один з кращих велосипедистів-трековиків Львівщини Роман Гладиш (тренери Шаповалов В.Г., Каргут А.С.) посів І місце у гонці скретч (групова гонка на 15 км) та 6 місце у медісоні, 18 місце в гонці за очками. Ще одна представниця Львівщини Ганна Соловей посіла 5 місце в омніумі та 9 місце в груповій гонці (100 кіл за очками) й 11 місце у гонці скретч.

Одинадцятикласники Львівського училища фізичної культури Олег Канака і Олександр Кривич фінішували четвертими у медісоні – парній гонці на 30 км серед юніорів.

У гонці за очками Олег Канака посів 5 місце. Також 5 місце у юніорському скретчі посів і Олександр Кривич.

Previous На Львівщині відбудеться ІІ Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO 2017»
Next У Львові на «Галицькому балу» збиратимуть кошти для дітей з обмеженими можливостями

About author

You might also like

Культура Прокоментуй!

Мешканців Львівщини запрошують на фестини до Підгайчиків

4-5 червня у селі Підгайчики Золочівського району відбуватиметься великий фестиваль сільської культури «Підгаєцькі святкові фестини». «Підгаєцькі святкові фестини» – це дводенний благодійний культурний фестиваль, що має на меті зберігати давні

Економіка Прокоментуй!

Ірландський інвестор зацікавлений в спорудженні елеватора на Львівщині

Про це сьогодні заявив Джонатак Клібборн –  підприємець з Ірландії,  на зустрічі з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою, директором департаменту агропромислового розвитку Наталією Хмиз та очільником  управління інвестиційної політики Романом

Освітян та громадських активістів запрошують на форум “Кліматична освіта-2016”

Упродовж 10-12 серпня у Києві у рамках проекту Climate Forum East II відбудеться триденний Форум “Кліматична освіта 2016”. Він присвячений висвітленню теми зміни клімату у формальній та неформальній освіті та