Львівський велосипедист Роман Гладиш серед переможців міжнародних змагань в Бельгії

У місті Бенш (Бельгія) завершилися міжнародні змагання з велосипедного спорту на треку. Про це інформує прес-служба ЛОДА

У складі збірної команди України один з кращих велосипедистів-трековиків Львівщини Роман Гладиш (тренери Шаповалов В.Г., Каргут А.С.) посів І місце у гонці скретч (групова гонка на 15 км) та 6 місце у медісоні, 18 місце в гонці за очками. Ще одна представниця Львівщини Ганна Соловей посіла 5 місце в омніумі та 9 місце в груповій гонці (100 кіл за очками) й 11 місце у гонці скретч.

Одинадцятикласники Львівського училища фізичної культури Олег Канака і Олександр Кривич фінішували четвертими у медісоні – парній гонці на 30 км серед юніорів.

У гонці за очками Олег Канака посів 5 місце. Також 5 місце у юніорському скретчі посів і Олександр Кривич.

Previous На Львівщині відбудеться ІІ Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO 2017»
Next У Львові на «Галицькому балу» збиратимуть кошти для дітей з обмеженими можливостями

About author

You might also like

Політика Прокоментуй!

Форум місцевого розвитку у Трускавці стане традиційним

Форум місцевого розвитку, який відбувся у Трускавці 25-26 червня, може стати щорічним. Цей форум – це продукування ідей, які ми б хотіли втілити  в  життя. Я розраховую на постійно діючий

Ватерполісти львівського «Динамо» – володарі Кубку України з водного поло

на відкритому водному майданчику басейну НСБ ЛВС МОУ у місті Львові львівський ватерпольний клуб “Динамо” у своєму найкращому складі гравців вчергове виборов Кубок України 2017-го року з водного поло серед