Зі Львова можна буде полетіти у Єреван

Зі Львова можна буде полетіти у Єреван

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк зустрілися з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Вірменія в Україні Андраніком Манукяном. Сторони обговорили напрями двостороннього співробітництва. Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Олег Синютка, вітаючи численну вірменську делегацію, зауважив, що Львівщину і вірменську громаду пов’язує дуже довга і позитивна історія. “Сьогодні вірменська громада є доброю складовою нашого суспільства і ці люди почувають себе у Львові настільки комфортно, як і у себе на Батьківщині”, – зауважив голова ЛОДА.

У свою чергу Андранік Манукян подякував за запрошення та зауважив, що головна мета приїзду делегації – зміцнення тисячолітньої духовної дружби між вірменським та українським народами. “В Україні проживає більше 500 тисяч вірмен, у Львівській області – дуже велика діаспора”, – додав гість.

За словами Надзвичайного і Повноважного Посла, члени делегації – це керівники вірменських ЗМІ, відомі блогери, політтехнологи, які приїхали, щоб передати своїм співвітчизникам об’єктивну інформацію про Україну, зокрема про Львівщину, про гостинний український народ, сприятливий інвестиційний клімат і розвіяти міф про небезпеку перебування в Україні.

Говорячи про туристичний потенціал Львівщини, Олег Синютка зауважив, що 50% всіх пам’ятників України, занесених у список ЮНЕСКО, знаходяться на Львівщині. Крім того, очільник області також повідомив гостям, що на території Львівської області знаходиться багато замків. “Люди, які хочуть якісно оздоровитися або просто відпочити, можуть скористатися нашими сучасними мінеральними й гірськолижними курортами”, – наголосив голова ЛОДА.

Олег Синютка, наводячи приклади успішних реалізованих закордонних інвестиційних проектів, запросив через представників вірменських ЗМІ бізнес Вірменії інвестувати у Львівщину. “Ми гарантуємо, що люди, які приймуть рішення інвестувати в нашу область, будуть захищеними”, – акцентував він.

Крім того, сторони домовилися спільно посприяти у відкритті авіарейсу Єреван – Львів, який, на переконання Олега Синютки, пожвавить не тільки інтерес туристів, а й можливості бізнесу.

Previous Як на кордоні з Польщею знайшли 3,5 кг бурштину (ВІДЕО)
Next На Львівщині дискутуватимуть про економічний розвиток та залучення інвестицій

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Як у Городку день міста святкували

Місто Городок на Львівщині святкує 804 річницю. Про це у “Фейсбуці” пише нардеп Ярослав Дубневич. “Вітаю славний Городок з 804 річницею! Місто з історією, яке має майбутнє. Зізнаюсь, за стільки

Львівщина Прокоментуй!

У Львові покажуть “Портрет солдата”

У суботу, 17 грудня, о 14:00 год в приміщенні Львівського історичного музею (пл. Ринок, 6) відбудеться відкриття виставки фоторобіт журналістки та фотографа Віки Ясинської “Портрет солдата”. Фотографії носять напівдокументальний характер:

Економіка Прокоментуй!

У Львові відшкодовуватимуть кредити за енергозбереження

Сьогодні сесія Львівської міської ради затвердила Програму відшкодування частини кредитів, отриманих фізичними особами на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації житлових квартир та малоквартирних будинків у м. Львові на