Журналістів запрошують до участі у конкурсі про висвітлення “Децентралізаційного марафону”

Журналістів запрошують до участі у конкурсі про висвітлення “Децентралізаційного марафону”

Асоціація міст України оголосила конкурс серед регіональних засобів масової інформації на краще висвітлення заходів Всеукраїнської акції “Децентралізаційний марафон”. Про це повідомив виконавчий директор Львівського регіонального відділення Асоціації міст України Василь Абаімов.

За словами Василя Абаімова, конкурс має на меті залучити регіональні ЗМІ до просування децентралізаційної реформи, висвітлення процесу об’єднання та формування спроможних громад, поширення інформації про життя громад після об’єднання, їх успіхи та розвиток.

Конкурс проводитимуть у кожній області окремо. Організатори – регіональні відділення Асоціації міст України.

Номінації конкурсу:

– Публікація в друкованих або Інтернет ЗМІ;

– Телевізійна програма (або серія програм);

– Радіопрограма (або серія програм).

Для участі потрібно подати на електронну адресу Львівського регіонального відділення АМУ lvivrbauc@gmail.com заявку та матеріали, що були опубліковані або вийшли в ефір у період липень-жовтень 2016 року у регіональних медіа (державних, комунальних, приватних). Головна вимога – змістовне висвітлення “Децентралізаційного марафону”.

Календар проведення онкурсу:

– прийом публікацій 4 липня – 4 жовтня;

– оголошення переможців в областях – 15 листопада;

– церемонія нагородження переможців в областях – листопад;

– спеціальний захід АМУ для журналістів регіональних ЗМІ у Києві – грудень.

Переможці Конкурсу, визначені у кожній області, отримають грошові премії та будуть запрошені в Київ на спеціальний захід для регіональних ЗМІ.

Зазначимо, “Децентралізаційний марафон” стартував 21 червня в Одесі під час ХІІ Українського муніципального форуму у присутності майже 250 голів громад з усіх регіонів України. Цю всеукраїнську акцію ініціювала Асоціації міст України з метою активізації та стимулювання процесу об’єднання і формування спроможних громад.

Previous Львівщина ділиться досвідом впровадження енергоощадних проектів
Next У Львові вночі у аеропорт можна буде заїхати маршруткою

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Синютка жорстко розкритикував команду Садового

Голова Львівської ОДА Олег Синютка вважає заяву віце-спікера ВРУ Оксани Сироїд про сміттєву блокаду Львова та про завдання організувати бойовиків, щоб блокувати роботу Львівської міськради, «думками хворої голови та хворої

Львівщина Прокоментуй!

У дворику Львівської ОДА відбудеться форум “Активний туризм – 2016”

Управління туризму та курортів Львівської ОДА запрошує активних туристів та усіх охочих відвідати форум “Активний туризм – 2016”. Про це повідомила прес-служба ЛОДА. “Активний туризм є невід’ємною складовою туристичної галузі,

Львівщина Прокоментуй!

Садовий виплатить ветеранам матеріальну допомогу

Управління соціального захисту Львівської міської ради виплатить одноразову матеріальну допомогу 40 ветеранам. Про це повідомила прес-служба ЛМР. Таку допомогу ветерани отримають у розмірі 250 грн. кожен. На ці потреби у