Журналістів запрошують до участі у конкурсі про висвітлення “Децентралізаційного марафону”

Журналістів запрошують до участі у конкурсі про висвітлення “Децентралізаційного марафону”

Асоціація міст України оголосила конкурс серед регіональних засобів масової інформації на краще висвітлення заходів Всеукраїнської акції “Децентралізаційний марафон”. Про це повідомив виконавчий директор Львівського регіонального відділення Асоціації міст України Василь Абаімов.

За словами Василя Абаімова, конкурс має на меті залучити регіональні ЗМІ до просування децентралізаційної реформи, висвітлення процесу об’єднання та формування спроможних громад, поширення інформації про життя громад після об’єднання, їх успіхи та розвиток.

Конкурс проводитимуть у кожній області окремо. Організатори – регіональні відділення Асоціації міст України.

Номінації конкурсу:

– Публікація в друкованих або Інтернет ЗМІ;

– Телевізійна програма (або серія програм);

– Радіопрограма (або серія програм).

Для участі потрібно подати на електронну адресу Львівського регіонального відділення АМУ lvivrbauc@gmail.com заявку та матеріали, що були опубліковані або вийшли в ефір у період липень-жовтень 2016 року у регіональних медіа (державних, комунальних, приватних). Головна вимога – змістовне висвітлення “Децентралізаційного марафону”.

Календар проведення онкурсу:

– прийом публікацій 4 липня – 4 жовтня;

– оголошення переможців в областях – 15 листопада;

– церемонія нагородження переможців в областях – листопад;

– спеціальний захід АМУ для журналістів регіональних ЗМІ у Києві – грудень.

Переможці Конкурсу, визначені у кожній області, отримають грошові премії та будуть запрошені в Київ на спеціальний захід для регіональних ЗМІ.

Зазначимо, “Децентралізаційний марафон” стартував 21 червня в Одесі під час ХІІ Українського муніципального форуму у присутності майже 250 голів громад з усіх регіонів України. Цю всеукраїнську акцію ініціювала Асоціації міст України з метою активізації та стимулювання процесу об’єднання і формування спроможних громад.

Previous Львівщина ділиться досвідом впровадження енергоощадних проектів
Next У Львові вночі у аеропорт можна буде заїхати маршруткою

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

На Дрогобиччині вшанували пам’ять генерал-хорунжого УПА Дмитра Грицая

У неділю, 2 квітня, у с. Верхній Дорожів Дрогобицького району відбулися урочистості з нагоди 110-х роковин від дня народження начальника головного штабу УПА генерал-хорунжого Дмитра Грицая-Перебийноса. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Політика Прокоментуй!

На Львівщині утворена ще одна об’єднана територіальна громада

Сьогодні Львівська обласна державна адміністрація відправила у Центральну виборчу комісію звернення про призначення виборів у Солонківській об’єднаній територіальній громаді. Про це інформує Офіс реформ у Львівському РВ АМУ. Солонківська ОТГ

Львівські депутати придбали книги для дітей із Лисичанська

Дітям Лисичанська Луганської області придбали книжки на львівському 23-му Форумі видавців. Ініціатива належить депутатській групі  «Об’єднання волонтерів на учасників АТО», голові Львівської облради Олександру Ганущину, депутатові Андрію Думі. Про це