Збірна Львівщини виборола ІІІ місце у підсумку чемпіонату України з легкоатлетичних багатоборств

У підсумку ІІІ місце на чемпіонаті України з легкоатлетичних багатоборств посіла збірна Львівської області та шосте – у командному заліку з 26 представлених. Чемпіонат, який відбувався у Луцьку, зібрав понад 530 учасників.

Так, чемпіоном України з десятиборства став Василь Іваницький (тренер Любов Петринець). Він набрав 7 624 очки за підсумком десяти видів і пройшов відбір до складу збірної України на командний Чемпіонат Європи з багатоборств, що відбудеться 1-2 липня в Таллінні.

Першість у бігу на дистанції 3 000 метрів з перешкодами виборов Роман Ростикус (тренер Віталій Тарнакін). Він подолав дистанцію за 9:00.70.

На цій же дистанції серед жінок «бронзу» здобула Оксана Райта, яка показала на фініші час 10:26.22.

Ще одну нагороду приніс команді Дмитро Дем’янюк в стрибках у висоту з результатом 2.24 м. Він є володарем рекорду командних чемпіонатів Європи (2.35 м.), який встановив ще у 2011 році.

Обидва переможці увійшли до складу національної збірної команди, що представлятиме Україну на командному чемпіонаті Європи у Франції (Лілль) 24-25 червня.

Також на п’єдестал пошани в стрибках у висоту піднявся Вадим Кравчук. Він встановив особистий рекорд – 2 м 21 см, і з цим результатом став бронзовим призером командного чемпіонату України.

Previous Львівщину з робочим візитом уперше відвідав віце-прем’єр-міністр Польщі
Next У Львові готуються до запуску будівництва IT Park

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Львівські маршрутки їздитимуть за тимчасовими дозволами

З метою забезпечення безперебійного надання послуг з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у Львові, сьогодні, 23 грудня, виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення, що управління транспорту та зв’язку ЛМР

Вифлеємська ікона Пресвятої Богородиці перебуватиме у Львові до 9 січня

3 грудня в Архикатедральний Собор Святого Юра урочисто внесли і виставили для почитання Вифлеємську ікону Пресвятої Богородиці. У храмі вина перебуватиме до 9 січня 2017 року. Про це повідомила прес-служба

Понад 50 ліцензіатам призначено штраф за порушення норм законодавства щодо подання інформації про структуру власності

До 52 телерадіокомпаній Національна рада на засіданні 18 травня застосувала штрафні санкції через порушення вимог законодавства щодо подання до регуляторного органу інформації про структуру власності. Про це повідомила прес-служба Нацради.