Захистимо дітей

Захистимо дітей

Першого червня Україна святкувала Міжнародний день захисту дитини. Усі урочисті заходи вертаються навколо концертів, виставок, передач, парадів тощо. Таке враження, що цей день спеціально вигадали, щоб сьогодні українська влада, суспільство, «звёзды шоу-бизнеса», еліта згадали про дитину, про те що вона все-таки існує. Усі тільки й говорять, що «діти – наше все», «діти – наше майбутнє».

Проте, якщо подивитися на стан речей із «дитячою політикою», складається враження, що діти цієї країні явно не потрібні. Хіба дитина бажає іграшки, путівки в «Артек» (і то не всім) або концерти та їхню честь раз на рік? Ні! Дитині потрібно зовсім інше.

Для початку, дитина хоче жити. Але ж в нас демократичне, ліберальне суспільство, де шануються право вільного вибору. Якщо мама не захотіла народжувати дитинку, пробач, це її вибір. В принципі, бути біомасою для медицини теж почесно.

Дитина хоче мати щасливу родину з мамою та татом. Але кому потрібна в цій країні традиційна, здорова, репродуктивна сім’я? Ми живемо в добу «вільного кохання» (при чому, чим раніше і більше «партнерів», тим краще), коли сім’я – це тягар, а ні цінність. Такі слова як цнота, подружня вірність – це вже якісь матюки. Коли звичка віддавати, жертвувати чимось заради когось вже не є чеснотами. Шлюб тепер не довгоочікувана подія, яка відкриває новий етап в житті. Сьогодні це не союз жінки і чоловіка на все життя, це – тимчасове партнерство з метою отримати максимального сексуального задоволення. Чи можна з таким підходом подарувати дитині щасливу сім’ю?

Дитина, протягом свого дорослішання, хоче чимось займатися – футболом, конструюванням, танцями, співом, грою на музичних інструментах тощо. Але ж де вона це знайде, коли в її районі закриваються один за одним підліткові клуби? Навіщо, краще приміщення віддати комерційній структурі – нам треба економіку піднімати. Або нехай батьки віддають в респектабельні школи з all included.

Дитину, напевно, не варто вчити вживати алкоголь. Але рекламний супровід футбольних матчів та боксу її навчать протилежному. Кому це цікаво: депутатам ВР або продавщиці, що без розкаяння сумління продає «дорослий» товар дитині?

Дитина не сильно бажає жити з алкоголіками-батьками і опинитися на вулиці. А хто її питав, коли всіляко сприяв збільшенню вживання того ж алкоголю в країні? Проте ми сьогодні маємо міжнародні, конкурентоспроможні алкогольні бренди. Україні є чим пишатися.

Кожна дитинка мріє стати або лікарем, або космонавтом, або інженером. Чи зможе вона реалізувати свою дитячу мрію, коли сфера освіти не є пріоритетом для української влади (набагато цікавіше ділити портфелі, грати у «царя гори»)?

Усі «святкові» урочистості на перше червня виглядають, таким чином, крихтами з барського столу. Якщо ж ми не зрозуміємо, що день захисту дитини – це 365 днів на рік, то завтра українців вивчатимуть в курсі всесвітньої історії разом з половцями, печенігами та іншими зниклими племенами.

Previous Матеріал пісок
Next Європейські елементи українського весілля.

About author

You might also like

Україна Прокоментуй!

Спецпризначенці вчилися спільно знешкоджувати транснаціональні кримінальні групи

Сьогодні, 3 листопада, в Міжнародному аеропорту «Бориспіль»   відбулася фінальна фаза спільних навчань підрозділу особливого призначення КОРД Національної поліції та мобільного прикордонного підрозділу «Дозор» Державної прикордонної служби України. Про це

Львівщина Прокоментуй!

Студенти УКУ проводять акцію з реставрації «Стіни борців» у Львові

Студенти УКУ проводять акцію з реставрації «Стіни борців». Вшанувати героїв Небесної сотні і воїнів АТО, стати активною частиною громадського простору Львова і плекати суспільну відповідальність серед львів’ян – такі цілі

Львівщина Прокоментуй!

Голова Жовківської РДА відзвітувала про роботу

Голова Жовкіської райдержадміністрації Надія Щур другою з-поміж своїх колег прозвітувала про виконані завдання у 2016 році та поділилася перспективами на цей рік. Про це інформує прес-служба ЛОДА. Так, очільниця району