Як барани на нові ворота

Як барани на нові ворота

КОЗЛИ - "Еті казли мєшают нам жьіть!" В.Ф. Януковощ.

Це не зовсім та фраза, проте вона гарно показує те, як реагує наш народ на все, що є навколо нього. Влада – люди, народ – барани.

Влада створює закони, а ми, народ, дивимось на них і мовчки бекаємо лише. Влада чує але не розуміє і лише сміється з того всього. Ми ж побекавши звикаємо до нових воріт і починаємо новий день так, ніби все так і має бути.

Може народу потрібно стати людьми, а не баранами казлами?

Previous Прапорщик Янукович
Next Портрет з крапкою на чолі

About author

You might also like

Молодший брат Ігора Гриніва очолив “Львівстандартметрологію”

Державне підприємство «Львівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів» очолить Юрій Гринів. Таким є рішення конкурсної комісії, опубліковане на сайті Мінекономрозвитку. Про це пише Захід.нет. 41-річний Юрій

Львівщина Прокоментуй!

На Львівщині відкриють новий завод з переробки олійних культур

У середу, 7 вересня, у с. Хильчиці Золочівського району відкриють новий завод з переробки олійних культур “Д- МІКС” Запрошуємо представників ЗМІ! Збір журналістів о 13:45 год біля приміщення Львівської ОДА

Як трамвай №8 їхав з Сихова у центр (ВІДЕО)

У Львові поїхав трамвай на Сихів. Трамвай будували декілька років. Пов’язано

  • “Може народу потрібно стати людьми, а не баранами казлами?” – для такого проекту потрібні хороші інвестиції і не лише матеріальні, а і моральні, патріотичні.  І звісно бажання яке нібито є але тільки воно вдарило по кишені то це вже не наше бажання. Це звички на рівні підсвідомості кожного власника совкового свідоцтва про народження, патріотичне виховання за мірками СССР. Як не дивно та це факт.

  • Це генетичні зміни потрібні.