Вже майже 13 тисяч громадян України без віз перетнули кордон з країнами ЄС

Вже майже 13 тисяч громадян України без віз перетнули кордон з країнами ЄС

Станом на 6 годину 17 червня від початку запровадження безвізу кордон з країнами ЄС перетнули більше 365 тисяч громадян України. Про це інформує ДПСУ.

Майже 74 тисячі наших співвітчизників під час подорожі використовували біометричні паспорти. Із них 12875 українців скористалися саме перевагами безвізового режиму і перетинали кордон, маючи лише біометричний паспорт.

Прямуючи в країни Європи в рамках безвізових подорожей 3750 громадян, а це 29%, користалися авіаційним транспортом. Інші слідували залізницею чи перетинали кордон в автомобільних пунктах пропуску на кордоні з ЄС, більшість з яких на кордоні з Польщею (5210 громадян України) та Угорщиною (1805 громадян України).

Відмітимо, що лише протягом доби від 6-ї години вчора кордон з країнами ЄС перетнули більше 4 тисяч наших співвітчизників.

З початку впровадження безвізу у перетині кордону відмовлено 17 громадянам України.

Previous На Львівщині проходить "Зашків"
Next Студенти Академії лідерства завершили стажування у Львівській ОДА

About author

You might also like

Міськрадівські проморолики про фестівські ресторації

Львів вкотре пережив апофеоз святкування своїх роковин. Туристи повеселились, львів’яни повернулись на вулиці рідного міста, чиновники відзвітували, а деякі найбільш привілейовані бізнесмени взялися калькулювати гроші та радіти за свої перспективи.

Львівщина Прокоментуй!

Як у Садового знову вляпались у скандал із учасниками АТО

У Львові учасники АТО не потрапили на святкові заходи з нагоди Дня Державного прапора через безвідповідальність чиновників. Учасників АТО запросили на заходи, а потім внесли зміни у програму заходів, про

Політика Прокоментуй!

Brexit спростить євроінтеграцію України, – польський спікер

Рішення Великобританії про вихід з Євросоюзу може спростити шлях України в напрямку євроінтеграції Таку думку висловив маршалок Сейму Польщі Марек Кухчинський на спільному брифінгу з головою Верховної Ради Андрієм Парубієм