Від сміття Садового захищатимуться блок-постом

Від сміття Садового захищатимуться блок-постом

Близько сотні мешканців Рясне екстренно зібрались сьогодні ввечері, щоб обговорити скандальну ухвалу, яку сьогодні прийняли депутати Львівської міськради.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Roman Kravets, пише Форпост.

Жителі Рясне вирішили організувати з заатрашнього дня блок-пост та чергування на під’їзді до території «Сільмашу». Також мешканці мікрорайону прийняли рішення максимальною кількістю прийти на наступну сесію ЛМР 26 січня.

Нагадаємо, сьогодні, 19 січня, львівські депутати 38-ма голосами прийняли ухвалу «Про критичну ситуацію, яка склалася на адміністративній території Львівської міської ради у зв’язку з неможливістю вивезення твердих побутових відходів».

Ухвалою, зокрема,вирішено організувати на території Львова п’ять тимчасових майданчиків для перевантаження та брикетування твердих побутових відходів. Майданчики планується розмістити за наступними адресами:Стрийська, 193,Городоцька, 280,Пластова, 13,Шевченка, 327-г,Персенківка, 19.

Previous Львівські педагоги переймали досвід словацьких колег
Next Колядники із Городоччини завітали на Різдвяний ярмарок

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Прокуратура озвучила версії загибелі воїна на Яворівському полігоні

Військова прокуратура розглядає дві версії причин вибуху на території Яворівського полігону, що на Львівщині, внаслідок якого загинув один військовий і двоє були поранені Про це повідомляє військова прокуратура Західного регіону.

Львівщина Прокоментуй!

Учителям Львівщини не вистачає 200 млн грн на зарплати

У Львівській області не вистачає майже 200 млн грн на виплату заробітної плати працівникам загальноосвітніх навчальних закладів. Про це розповіла голова Львівської обласної ради профспілки працівників освіти і науки Марія

Львівщина Прокоментуй!

До Дня соборності України в Держархіві підготували тематичну онлайн виставку

Фахівці Державного архіву у Львівській області  підготували онлайн версію тематичної виставки “До 98 – річниці Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно – Української Народної Республіки”. Як повідомила директор Держархіву