Український позитив

Український позитив

З першого погляду несумісне поєднання слів. Проте, якщо розібратись і копнути глибше, можна виділити два напрямки, котрі можна поєднати.

Отже, перший напрям – українці схильні бачити у всьому щось погане. Всі складні моменти життя сприймаються з негативної сторони і люди самі себе пригнічують і мучать. Смішним є те, що подавленість виростає в українцях з простих дрібничок, на котрі можна було б і закрити очі. Але наша людина цього ніколи не допустить і буде шпортати свою “рану” доки не стане зовсім скаженою.

Хоча є момент, що здатен підняти настрій громадянам України – це спостерігання за муками свого сусіда. Як багато насолоди приносить цей процес. Особливої пікантності додає підбадьорювання друзів. Лише ми вміємо так піднімати настрій, щоб він ставав в два рази гіршим ніж був до цього. А що? Це в генах. Передається з діда прадіда.

Тепер настала черга показати другий напрям. Все, що було раніше сказане є насправді дурницею, бо українців консолідує і заставляє з усмішкою на все дивитись лише справжня біда. В горі ми здатні тверезо подивитися на проблему і наплювати на неї, зібратися разом і побороти печаль. Паралельно, в моменти великої депресії, народжуються перлини народного гумору і сатири. Чим більше нам зле, тим більше потім народжується усмішок. Нонсенс, проте правдивий.

Залишається лише навчитися ніколи не звертати уваги на прості, буденні клопоти і тоді життя стане справді якісним і простішим. І не буде в світі проблеми, котра зможе здолати українця. А український позитив буде відомий всій планеті. Ми станемо взірцем національної єдності і прикладом для інших.

Посміхайтесь частіше та даруйте радість оточуючим вас людям 🙂

Previous Кіно чи театр?
Next Автобус під назвою „Україна”

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Дирекція парку «Знесіння» не проти забудови на Довбуша, 15

ТзОВ «АрхіБуд» представило усю необхідну для проведення будівельних робіт дозвільну документацію по вул. Довбуша, 15. «Інформацію, що поширилася у ЗМІ можемо сміливо назвати неправдивою, оскільки у ТзОВ «АрхіБуд» є уся

У Львові поліція виконує місію ОБСЄ, – Садовий

Як повідомляє Depo.Львів, у Львові поліція виконує функцію ОБСЄ – вона спостерігає. Про це заявив мер Львова Андрій Садовий під час сесії Львівської міської ради. Мер заявив, що роботу поліції

У Садового щедро платять іншим регіонам за сміття

У Дніпрі сміттєвий полігон отримує на 20% більше грошей за привозний мусор, аніж за місцевий Про це на прес-конференції повідомили в. о. начальника ГУ Державної служби з питань безпеки харчових

 • gurzuff

  я досліджувала ментальність українців. нічого подібного з вашими висновками. 1. українці- песимісти, 2 – українці не радіють горю сусіда.
  з чого такі висновки?

 • на мою думку, це з біса влучна фраза, Тарасе: “Лише ми вміємо так піднімати настрій, щоб він ставав в два рази гіршим ніж був до цього.”
  справді, коли перестанемо бути такими, то й справи підуть на лад. ніяк не раніше ))

 • із спостережень за оточуючими:)

 • бумо сподіватися, що перестанемо:)

 • Это не проблема украинцев. Власть загоняет нас в рамки негатива – всё плохо, ничего нельзя изменить … Страх – её оружие. Достаточно просто посмотреть очередной выпуск новостей.

 • Українські новини – це перли:)))

 • З першого погляду – на перший погляд
  копнути глибше – зануритись
  подавленість – пригніченість
  закрити очі – заплющити очі
  підняти настрій – покращити настрій
  зібратися разом – згуртуватися
  оточуючим вас людям – навколишнім, близьким (людям)

  Не впевнений, чи вас тим потішу, та просив би вас уважніше ставитись до вашої мови. Наразі вона дещо скидається на суржик.

 • Дякую але хіба це помилки? Там можна і знак “=” поставити. Але буду вдячний якщо долучитесь до авторів цього проекту і допоможете з правильною українською мовою. Я так розумію, що це правила сучасної укр мови? До речі, а авторів “сучукрліту” ви виправляєте? В них там ще і не такі слова вживаються:)

 • Я теж не вважаю це за помилки)) особливо як що звернути увагу на те, що пів країни, а то і більше спілкується тільки російською мовою!!
  З приводу статті – я оптиміст і здається навколо мене також самі оптимісти, і це не залежіть від національності!

 • Anna Bond, приводьте тих оптимістів сюди 🙂