Український позитив

Український позитив

З першого погляду несумісне поєднання слів. Проте, якщо розібратись і копнути глибше, можна виділити два напрямки, котрі можна поєднати.

Отже, перший напрям – українці схильні бачити у всьому щось погане. Всі складні моменти життя сприймаються з негативної сторони і люди самі себе пригнічують і мучать. Смішним є те, що подавленість виростає в українцях з простих дрібничок, на котрі можна було б і закрити очі. Але наша людина цього ніколи не допустить і буде шпортати свою “рану” доки не стане зовсім скаженою.

Хоча є момент, що здатен підняти настрій громадянам України – це спостерігання за муками свого сусіда. Як багато насолоди приносить цей процес. Особливої пікантності додає підбадьорювання друзів. Лише ми вміємо так піднімати настрій, щоб він ставав в два рази гіршим ніж був до цього. А що? Це в генах. Передається з діда прадіда.

Тепер настала черга показати другий напрям. Все, що було раніше сказане є насправді дурницею, бо українців консолідує і заставляє з усмішкою на все дивитись лише справжня біда. В горі ми здатні тверезо подивитися на проблему і наплювати на неї, зібратися разом і побороти печаль. Паралельно, в моменти великої депресії, народжуються перлини народного гумору і сатири. Чим більше нам зле, тим більше потім народжується усмішок. Нонсенс, проте правдивий.

Залишається лише навчитися ніколи не звертати уваги на прості, буденні клопоти і тоді життя стане справді якісним і простішим. І не буде в світі проблеми, котра зможе здолати українця. А український позитив буде відомий всій планеті. Ми станемо взірцем національної єдності і прикладом для інших.

Посміхайтесь частіше та даруйте радість оточуючим вас людям 🙂

Previous Кіно чи театр?
Next Автобус під назвою „Україна”

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

У Львові відбудеться церемонія нагородження премії «BOOM AWARDS 2016»

26 травня відбудеться церемонія нагородження премії «BOOM AWARDS 2016», яку щороку організовує журнал «BOOM plus TV». Про це повідомила прес-служба ЛМР. Премію «BOOM AWARDS» засновано, щоб відзначити людей, діяльність яких

Львівщина Прокоментуй!

У Львові розмалювали найбільшу в Україні тарілку

У Львові розмалювали найбільшу тарілку в Україні. Діаметр тарілки – 3,5 метрів. Тарілку розмалювала відома львівська художниця Уляна Нищук – авторка ряду персональних виставок та учасниця понад 20 виставок у рідному

Львівські депутати висловили обурення подіям у Перемишлі

Президія Львівської обласної ради скерує звернення до Воєводи Підкарпатської Еви Ленярт, Маршалка Підкарпатського воєводства Владислава Ортиля, голови Підкарпатського сейму Єжи Циприся, старости Перемишльського повіту Яна Пончека з приводу проявів ворожого

 • gurzuff

  я досліджувала ментальність українців. нічого подібного з вашими висновками. 1. українці- песимісти, 2 – українці не радіють горю сусіда.
  з чого такі висновки?

 • на мою думку, це з біса влучна фраза, Тарасе: “Лише ми вміємо так піднімати настрій, щоб він ставав в два рази гіршим ніж був до цього.”
  справді, коли перестанемо бути такими, то й справи підуть на лад. ніяк не раніше ))

 • із спостережень за оточуючими:)

 • бумо сподіватися, що перестанемо:)

 • Это не проблема украинцев. Власть загоняет нас в рамки негатива – всё плохо, ничего нельзя изменить … Страх – её оружие. Достаточно просто посмотреть очередной выпуск новостей.

 • Українські новини – це перли:)))

 • З першого погляду – на перший погляд
  копнути глибше – зануритись
  подавленість – пригніченість
  закрити очі – заплющити очі
  підняти настрій – покращити настрій
  зібратися разом – згуртуватися
  оточуючим вас людям – навколишнім, близьким (людям)

  Не впевнений, чи вас тим потішу, та просив би вас уважніше ставитись до вашої мови. Наразі вона дещо скидається на суржик.

 • Дякую але хіба це помилки? Там можна і знак “=” поставити. Але буду вдячний якщо долучитесь до авторів цього проекту і допоможете з правильною українською мовою. Я так розумію, що це правила сучасної укр мови? До речі, а авторів “сучукрліту” ви виправляєте? В них там ще і не такі слова вживаються:)

 • Я теж не вважаю це за помилки)) особливо як що звернути увагу на те, що пів країни, а то і більше спілкується тільки російською мовою!!
  З приводу статті – я оптиміст і здається навколо мене також самі оптимісти, і це не залежіть від національності!

 • Anna Bond, приводьте тих оптимістів сюди 🙂