У Львові обговорять забудову вулиці Трускавецької

У Львові обговорять забудову вулиці Трускавецької

25 вересня 2017 року відбудеться зустріч з головним архітектором проекту детального плану території у районі вул. Трускавецької, вул. Наукової, вул. Академіка Підстригача у м. Львові.

Проектом ДПТ охоплено територію площею 13,0 га. Розрахунковий термін реалізації ДПТ — дорівнює розрахунковому терміну генерального плану міста Львова.

Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником — ДП ДІМП «Містопроект».

Проектним рішенням ДПТ передбачається зберегти існуючу виробничу забудову та запроектувати новий  квартал – багатоквартирної житлової і громадської забудови на виробничій території технопарку, яка не використовувалась та вільна від забудови, а також адміністративно-офісні будівлі, не території де зараз розташовані існуючі виробничі будівлі і споруди у центральній та північній його частині.

Як розповів головний архітектор проекту Юрій Столяров, на території пропонується будівництво житлового комплексу. Він включатиме житлові будинки різної поверховості, дитячий садочок, багатоповерховий паркінг  та вбудовані об’єкти торгівлі.

Місце проведення: Великий сесійний зал Львівської міської ради (м. Львів, пл. Ринок,1). Початок о 18.00.

Пропозиції можна подавати до 02 жовтня 2017 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центр надання адміністративних послуг за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1. Відповідальна за організацію розгляду пропозицій — Челепіс Д., тел. 032 297 57 63.

Додамо, що громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вул. Трускавецької, вул. Наукової, вул. Академіка Підстригача триватиме із 07 вересня 2017 року по 02 жовтня 2017 року.

Previous Депутати погодили компенсаційні виплати на пільговий проїзд для АТП-1
Next В Україні вийде нова книга про Хмельницького

About author

You might also like

До річниці Майдану у Львові відзначать волонтерів

Завтра, 29 листопада, до третьої річниці від початку Революції Гідності у Львові відзначать роботу волонтерів «Народної Самооборони» Львівщини. Також захід приурочено міжнародному Дню волонтера, який відзначається 5 грудня. Спеціальні відзнаки

Від сьогодні до Садового можна в’їхати тільки за новим перепустками

Сьогодні, 1 серпня змінюється порядок регламентованого в’їзду в пішохідну зону центральної частини міста. Старі перепустки синього кольору втратили чинність, натомість діяють нові – червоного, жовтого та зеленого кольорів, залежно від

Прокурору Львівщини “настукають” на Садового

У середу, 27 липня, о 12 годині біля приміщення Прокуратури Львівської області (м.Львів, пр.Т.Шевченка, 17/19) відбудеться передача підписів Прокурору Львівщини щодо розслідування порушень правил екологічної безпеки на території Грибовицького сміттєзвалища