У львівських маршрутках порахують пасажирів

У львівських маршрутках порахують пасажирів

На позачерговому засіданні громадської ради при управлінні транспорту ЛМР пристали на пропозицію ГО «Розвиток Громади» щодо вивчення пасажиропотоку, аби оперувати реальними цифрами кількості платних пасажирів і пільговиків у громадському транспорті Львова. Про це повідомила прес-служба ГО.

Громадська рада зібралась, аби в екстреному порядку обговорювати питання судів навколо оголошеного ще в січні 2017 року конкурсу перевізників та договорів, укладених з “Міра і К” та АТП-14630 за результатами незаконного конкурсу. Через скарги пасажирів Львівський міськвиконком вимушений був в односторонньому порядку розірвати договори з «АТП 14630» і «Міра і К»,однак перевізники оскаржили скасування угод в суді. В свою чергу працівники юридичного відділу Львівської міської ради зовсім не зацікавлені в розірванні договорів з наближеними до міської ради перевізниками, зайняли позицію ігнорування судових засідань і затягування справи. У немічності управління транспорту міської ради представники перевізників у громадській раді частково звинувачують ГО «Розвиток Громади», юристи якої спочатку оскаржили в судовому порядку незаконний склад конкурсного комітету, а згодом активно вимагали оголошення нового прозорого конкурсу на визначення перевізників на пасажирських маршрутах міста Львова.

Зовсім нещодавно, 4 жовтня на засіданні громадської ради представник ГО «Розвиток Громади» і дружніх громадських організацій консолідовано виступили проти ліквідації пільгового проїзду для будь-якої категорії пільговиків. Аргументація була проста і зрозуміла – чиновники міської ради не володіють реальною ситуацією щодо кількості пасажирів у громадському транспорті Львова, а перевізники подають цифри які виправдовують політику постійного зростання ціни на перевезення пасажирів . У зв’язку із цим ГО «Розвиток Громади» відкрито заявила про намір оскаржити в суді рішення міськвиконкому щодо встановлення 50% плати за проїзд для пенсіонерів за віком.

9 жовтня представники громадської ради при управлінні транспорту зрозуміли усю безвихідність ситуації з перевезенням пасажирів у місті Львові і одностайно підтримали ініціативу представника ГО «Розвиток Громади» Назара Бая звернутись до міського голови щодо виділення коштів на проведення незалежного вивчення пасажиропотоку у місті Львові. Крім того, за рекомендацією громадської ради міськрада мала б оголосити новий конкурс перевізників, який відповідав би усім вимогам законодавства, розірвати договори з АТП-14630 та “Міра і К”, як цього вимагає Ухвала адміністративного суду і невідкладно організувати зустріч з перевізниками.

Якщо чиновники міської ради дослухаються до голосу членів громадської ради, львів’яни отримають економічно обґрунтовані ціни на перевезення, конкурентоспроможних перевізників і відповідно комфортні умови проїзду у громадському транспорті.

Previous Омелян їде до Львова
Next Львівщина налагоджує партнерські зв′язки із Південно-Моравським краєм Чеської Республіки

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

В Україні відбудеться форум “Дні польського бізнесу”

Впродовж 26-27 жовтня відбудеться дводенний VII Міжнародний форум “Дні польського бізнесу”. Захід об’єднає представників влади та бізнес-спільноту України і Польщі. Про це пише прес-служба ЛОДА. Форум проводять з метою розвитку польсько-українських торгово-економічних

Львівщина Прокоментуй!

У Жовкві вшанують пам’ять Андрія Вненкевича, який загинув під час трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі

Виконавчий комітет Жовківської міської ради оголосив 30 травня Днем пам’яті трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі. Зокрема, цим рішенням вшановується пам’ять жовківчанина, старшого лейтенанта служби цивільного захисту ДСНС Андрія Вненкевича, який трагічно

Львівщина Прокоментуй!

У Львові горить російський банк

У Львові на вулиці Івана Франка біля Стрийського ринку горить “Сбербанк Росіії”. Про це повідомляє Кулемет із посиланням на Варту-1. Пов’язано