У Львівській ОДА обговорили перспективи розвитку професійно-технічної освіти області

У Львівській ОДА обговорили перспективи розвитку професійно-технічної освіти області

Відбулася нарада керівників професійно-технічних навчальних закладів області за участю голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки та директора департаменту освіти і науки ЛОДА Любомири Мандзій.

На зустрічі зокрема йшлося про налагодження співпраці із роботодавцями, осучаснення матеріально – технічної бази навчальних закладів, оптимізацію мережі, фінансове забезпечення навчальних закладів та спрощення системи ліцензування для мобільного реагування на потреби замовників кадрів.

Керівник області висловив своє бачення майбутнього системи профтехосвіти.

“Ми не повинні допустити розпродажу майна та активів навчальних закладів. Незважаючи на фінансову кризу потрібно зберегти матеріально – технічну  базу навчальних закладів, – наголосив Олег Синютка. – На сьогодні область відчуває потребу у таких спеціалістах як газозварювальники, мулярі та інші. І ми повинні ці прогалини заповнити професійно підготованими кадрами”.

За словами керівника Львівщини, на сьогодні хороший кваліфікований слюсар чи столяр є більш затребуваним на професійному ринку, ніж економіст, бухгалтер чи юрист, і має можливість отримувати хороший стабільний заробіток.

Previous У всіх знеструмлених населених пунктах Львівщини відновили електропостачання
Next У Нагуєвичах провели спортивне свято "Козацькі розваги"

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Як з Польщі до Львова можна приїхати на табуретці

На кордоні з Польщею у пункті пропуску “Корчова – Краківець” тринадцять автобусів, що прямували в Україну, стояли у черзі сім годин. Окрім того, українські пасажири потрапили у неприємну ситуацію із

Поїзд “Ковель – Холм” доправлятиме пасажирів менш, ніж за три години

Новий поїзд № 751/752 Ковель – Холм курсуватиме щоденно й доправлятиме пасажирів до місця призначення менш ніж за три години. Запровадження з 12 червня цього прямого залізничного сполучення з Польщею –

Львів’яни попрощалися з двома бійцями АТО

Львів попрощався з Героями – Коренівським Віктором та Дзюбаном Максимом. Героїв поховали на Личаківському кладовищі на полі почесних поховань №76. Сьогодні, 26 березня, о 12.00 год. у Гарнізонному храмі св.