Святий Миколай мандрує Україною

Святий Миколай мандрує Україною

Святий Миколай вп’яте готується до мандрівки Україною 3 грудня у всіх областях України розпочалася підготовка до проведення п’ятої щорічної Всеукраїнської екуменічної благочинної акції «Святий Миколай мандрує Україною. Сама мандрівка Святого Миколая Україною триватиме чотири дні – з 17 до 20 грудня, а організатори та волонтери акції планують допомогти Чудотворцю завітати у цьому році до понад 20 тисяч нужденних дітей у різних куточках країни. Особливістю цьогорічної акції будуть візити Святого Миколая, окрім дитячих будинків, інтернатів та малозабезпечених сімей, також до дитячих лікарень, будинків престарілих та дітей у селах, віддалених від обласних центрів. 17-18 грудня Святий Миколай вирушить з подарунками у дитячі лікарні та домівки малозабезпечених сімей у різних містах України, а 19 грудня у багатьох обласних центрах відбудуться святкові дійства для дітей. Також участь в акції у цьому році візьмуть відомі в Україні особистості, зірки шоу-бізнесу, які супроводжуватимуть Святого Миколая в його мандрівці Україною. Окрім солодощів, іграшок, одягу, канцтоварів, книг і журналів у кожному подарунку буде лист до малечі від самого Святого Миколая.

Я хочу допомогти як фізична особа
1 — Ви можете принести солодощі, іграшки, дитячі книжки, канцтовари чи дитячий одяг в „пункти“ пакування подарунків у будь-якому обласному центрі; попередньо сконтаткуйтеся з координатором акції в цій області.
2 — Ви можете долучитися до пакування та розвезення подарунків у конкретному регіоні напередодні 19 грудня; для цього контактуйте з координатором акції в конкретній області.
3 — Ви можете надати транспорт для розвезення подарунків; якщо у Вас є така можливість, повідомте будь-ласка заздалегідь координатора всеукраїнської акції.
4 — Ви можете залишити грошову пожертву у скриньках акції „Святий Миколай мандрує Україною“, що розміщені у християнських храмах.

Наше підприємство бажає долучитись до акції
1 — надати свою продукцію — попередньо сконтактуйтеся з координатором всеукраїнської акції або координатором акції в конкретному регіоні.
2 — перерахувати кошти — Ви можете перерахувати свою благочинну пожертву за поданими нижче реквізитами:

ГО „Свобода слова“
Р/р 2600735964 в ПАТ АКБ „Львів“
МФО 325268
з позначкою „благодійний внесок на статутну діяльність“

3 — надати транспорт для розвезення подарунків; якщо у Вас є така можливість, повідомте будь-ласка заздалегідь координатора акції.

Поштова адреса оргкомітету акції:
79054
м. Львів,
вул. Городоцька, 319а,
БО „Фонд соціальних інвестицій „Витанія“

www.sn.org.ua

Previous А ви б хотіли собі таку світилину?
Next Друзі

About author

You might also like

Україна 6 коментарів

Пофантазуємо?

Запропонували мені нещодавно написати ессе на тему “Що потрібно змінити в Україні, аби в ній хотілося жити й працювати?”. Я аж усміхнулася від такої легкої теми та хвилин за 5

У всіх знеструмлених населених пунктах Львівщини відновили електропостачання

Станом на 13:00 год вівторка, 30 серпня, у всіх знеструмлених населених пунктах Львівщини відновили електропостачання. Про це повідомили у департаменті цивільного захисту населення Львівської ОДА. За словами в.о. директора департаменту

Прикордонники затримали громадянина Туреччини, якого розшукували в Румунії за шахрайство

Прикордонники Львівського загону затримали громадянина Туреччини,  який знаходиться у міжнародному розшуку. Про це інформує прес-служба ДПСУ  У Львові, в  пункті пропуску «Львів-авіа» під час прикордонного контролю  на одного із пасажирів