Святий Миколай мандрує Україною

Святий Миколай мандрує Україною

Святий Миколай вп’яте готується до мандрівки Україною 3 грудня у всіх областях України розпочалася підготовка до проведення п’ятої щорічної Всеукраїнської екуменічної благочинної акції «Святий Миколай мандрує Україною. Сама мандрівка Святого Миколая Україною триватиме чотири дні – з 17 до 20 грудня, а організатори та волонтери акції планують допомогти Чудотворцю завітати у цьому році до понад 20 тисяч нужденних дітей у різних куточках країни. Особливістю цьогорічної акції будуть візити Святого Миколая, окрім дитячих будинків, інтернатів та малозабезпечених сімей, також до дитячих лікарень, будинків престарілих та дітей у селах, віддалених від обласних центрів. 17-18 грудня Святий Миколай вирушить з подарунками у дитячі лікарні та домівки малозабезпечених сімей у різних містах України, а 19 грудня у багатьох обласних центрах відбудуться святкові дійства для дітей. Також участь в акції у цьому році візьмуть відомі в Україні особистості, зірки шоу-бізнесу, які супроводжуватимуть Святого Миколая в його мандрівці Україною. Окрім солодощів, іграшок, одягу, канцтоварів, книг і журналів у кожному подарунку буде лист до малечі від самого Святого Миколая.

Я хочу допомогти як фізична особа
1 — Ви можете принести солодощі, іграшки, дитячі книжки, канцтовари чи дитячий одяг в „пункти“ пакування подарунків у будь-якому обласному центрі; попередньо сконтаткуйтеся з координатором акції в цій області.
2 — Ви можете долучитися до пакування та розвезення подарунків у конкретному регіоні напередодні 19 грудня; для цього контактуйте з координатором акції в конкретній області.
3 — Ви можете надати транспорт для розвезення подарунків; якщо у Вас є така можливість, повідомте будь-ласка заздалегідь координатора всеукраїнської акції.
4 — Ви можете залишити грошову пожертву у скриньках акції „Святий Миколай мандрує Україною“, що розміщені у християнських храмах.

Наше підприємство бажає долучитись до акції
1 — надати свою продукцію — попередньо сконтактуйтеся з координатором всеукраїнської акції або координатором акції в конкретному регіоні.
2 — перерахувати кошти — Ви можете перерахувати свою благочинну пожертву за поданими нижче реквізитами:

ГО „Свобода слова“
Р/р 2600735964 в ПАТ АКБ „Львів“
МФО 325268
з позначкою „благодійний внесок на статутну діяльність“

3 — надати транспорт для розвезення подарунків; якщо у Вас є така можливість, повідомте будь-ласка заздалегідь координатора акції.

Поштова адреса оргкомітету акції:
79054
м. Львів,
вул. Городоцька, 319а,
БО „Фонд соціальних інвестицій „Витанія“

www.sn.org.ua

Previous А ви б хотіли собі таку світилину?
Next Друзі

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Тільки «залізні яйця» в журналіста змусять редакторів та власників його поважати, – співредактор

Про це під час круглого столу на тему: «Участь медіавласників в управлінні ЗМІ», який відбувся у Львівському прес-клубі, заявила співредактор інтернет-видання «Наші гроші» Олександра Губицька. – Найліпший метод – це

Львівщина Прокоментуй!

Суд заборонив проводити конкурс на визначення перевізників для міста Львова

Конкурсній комісії, яка обиратиме перевізників на міські маршрути Львова, суд заборонив розглядати конкурсні пропозиції та проводи конкурс Франківський районний суд постановив Ухвалу про забезпечення позову, якою зупинив дію наказу Управління

У Львові обіцяють 30 градусні морози

Як повідомляє Львівський регіональний центр з гідрометеорології, з небезпечних явищ погоди характерними для січня є часті хуртовини, ожеледі та тумани, сильні снігопади, поривчастий вітер та різкі перепади температур повітря. Про