Студенти Академії лідерства завершили стажування у Львівській ОДА

Студенти Академії лідерства завершили стажування у Львівській ОДА

Вісьмох учасників львівського відділення Академії лідерства нагородили сертифікатами про успішне завершення програми навчання  “Реалізуй себе у владі”. Студентів зі всієї України, залучали до роботи департаментів у сферах культури, туризму, спорту, економіки, архітектури, агропромислового комплексу та освіти.

Очільники департаментів протягом двох місяців ділились досвідом зі студентами, а ті, своєю чергою, мали можливість реалізовувати свої ідеї. Найсумлінніших стажерів, які пройшли навчання, мають намір зарахувати до кадрового резерву облдержадміністрації.

Довідково:

Мета проекту “Реалізуй себе у владі” – це формування кадрового потенціалу для органів виконавчої влади за рахунок ініціативних, обдарованих та кваліфікованих фахівців; оновлення кадрового резерву молодими працівниками; активізація розвитку особистісних якостей, шляхом залучення молоді до державної служби; надання можливості талановитим людям долучатись до роботи в галузі державного управління, а також сприяння прозорості діяльності Львівської облдержадміністрації.

Previous Вже майже 13 тисяч громадян України без віз перетнули кордон з країнами ЄС
Next На Львівщині відкриють деревообробне підприємство

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

У музеї «Тюрма на Лонцького» презентують нові архівні знахідки ОУН

Сьогодні, 20 березня, о 15:00 год у Національному музеї-меморіалі «Тюрма на Лонцького» (вул. С. Бандери, 1) громадськості представлять останні п’ять архівів підпілля ОУН, викопаних за останніх півроку на Львівщині та Тернопільщині.

Суд не відпустив Гольця під домашній арешт

29 листопада, суд відхилив апеляційну скаргу начальника управління ЖКГ Львівської міськради Юрія Гольця, якого 17 листопада затримали на хабарі у 80 тис грн., і залишив його під вартою. Про це

Українських фермерів запрошують на міжнародну виставку в Лондоні

 Восени, 4 – 6 вересня, у Лондоні (Велика Британія) відбудеться престижна міжнародна виставка “Speciality & Fine Food Fair 2016”. На заході вперше презентуватимуть українську сільгосппродукцію для європейських покупців. Про це