Прикордонники затримали понад 860 порушників і нелегальних мігрантів, більше 580 одиниць зброї та боєприпасів

Прикордонники затримали понад 860 порушників і нелегальних мігрантів, більше 580 одиниць зброї та боєприпасів

У Державній прикордонній службі з початку квітня триває спільна спеціальна прикордонна операція «Кордон-2017». Вона проходить під координацією Держприкордонслужби України по усій території України. Про це інформує прес-служба ДПСУ.

До операції залучено представників правоохоронних органів держави, ДФС, ЗС України, Європейського агентства «FRONTEX», Місії ЄС «EUBAM» та прикордонних відомств суміжних держав (окрім РФ).

Під час спланованих заходів усі ділянки кордону та адмінмежу посилено резервами прикордонного відомства, залучено малу прикордонну авіацію та безпілотні літальні апарати, які з повітря допомагають патрулювати важкодоступні ділянки кордону.

Вже на цьому етапі операції  «Кордон-2017» затримано 143 нелегальних мігранти, 720 порушників державного кордону та прикордонного режиму, не пропущено в Україну 374 потенційних нелегальних мігранти.

Крім того, виявлено та вилучено 83 одиниці зброї, 493 боєприпаси, а також понад 20 кілограмів наркотичних засобів, більше 470 тисяч пачок сигарет та майже 23 тисячі літрів спирту.

Наразі спільна спеціальна прикордонна операція продовжується. Заходи по протидії протиправній діяльності на державному кордоні та адмінмежі тривають та будуть посилюватися.

 

Previous Турківщина запрошує на шості всесвітні бойківські фестини
Next На Львівщині проводять антитерористичні навчання

About author

You might also like

Запрацював головний різдвяний ярмарок Львівщини “Добрі традиції Галичини”

У сквері напроти Львівської облдержадміністрації розпочав роботу різдвяний ярмарок “Добрі традиції Галичини”. Продукцію власного виробництва на ярмарку представляють 27 товаровиробників області.  На цьому ярмарку львів’яни та гості міста можуть придбати продукцію

Львівщина Прокоментуй!

Садовому відмовили 138 разів

У ситуації, що склалась у Львові із вивезенням та захороненням ТВП, після закриття за приписом суду міського полігону з ТПВ у с. В. Грибовичі, державні органи влади не вжили заходів

У Львові створять розумний мікрорайон

Таку ініціативу озвучив міський голова Львова сьогодні на ІТ-Арені. У розумному мікрорайоні мають бути найінноваційніші рішення у сфері ІТ Для цього, шляхом голосування, оберуть, який саме мікрорайон стане пілотним. ІТ-компанії