Перевізника на Сколівщині оберуть на відкритому конкурсі

Перевізника на Сколівщині оберуть на відкритому конкурсі

Львівська обласна державна адміністрація оголосила відкритий конкурс на пошук перевізника, який обслуговуватиме маршрут у напрямку Сколівського району ще минулого місяця.

Відтак, подати документи всі зацікавлені перевізники можуть до 22 серпня. У департаменті дорожнього господарства, транспорту та зв’язку наголошують, оберуть переможця на відкритому конкурсі 15 вересня.

“Є проста формула ще з молодших класів школи: від перестановки доданків сума не змінюється. От і у випадку перевізника на Сколівщині: перевізник може змінитися, а от графік перевезення – ні. Тому, як на мене, мешканці району не повинні зациклюватися, водій якої фірми їх довезе до необхідного місця. Єдині, кому у цій ситуації не байдуже – це ініціатори перекриття дороги. Це люди, які в догоду своїх меркантильних інтересів, готові створити незручності іншим. До слова, конкурс розставить все по місцях. Результати його будуть оголошені вже наступного місяця”, – написала у Фейсбуці заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак.

Нагадаємо, конкурсна комісія з визначення перевізників складається із представників органів виконавчої влади, а також членів профільних громадських організацій. Всі маршрути на Львівщині визначаються лише на відкритому конкурсі за бальною системою. У Львівській ОДА наголошують, будь-який тиск на членів комісії тягне за собою кримінальну відповідальність.

Previous На Львівщині пройде фестиваль меду
Next Підрядники розпочали ремонт дороги "Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий"

About author

You might also like

Завершилися змагання з бадмінтону за програмою обласних комплексних спортивних Ігор Львівщини

17 квітня 2016 року в спортивному залі львівської обласної ДЮСШ успішно відбулися змагання з бадмінтону за програмою ХХV комплексних Ігор Львівщини, ІХ обласних ігор ветеранів спорту та ІІ обласних змагань

Львівщина Прокоментуй!

На Львівщині облаштують 68 сучасних спортивних майданчиків

Цьогоріч планується облаштувати 28 спортивних майданчиків зі штучним покриттям та 40 майданчиків із тренажерним обладнанням пропорційно в кожному районі Львівщини. На цю мету з обласного бюджету виділено 16 млн грн.

Депутатам Львівської облради забракло 200 тисяч на авторучки та антивіруси

Львівські депутати внесли зміни у план закупівлі на 2016 рік та дозамовили ще декілька товарів та послуг. Про це йдеться у додатку до річного плану закупівель Львівської обласної ради на