На пункті пропуску «Рава-Руська» розмежували смуги руху для автівок

Від сьогодні перед пунктом пропуску «Рава-Руська» окрему смугу руху отримали авто з іноземними номерами. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Аби скеровувати автомобілі та роз’яснювати водіям та пасажирам про новації на місці розділення смуг руху прикордонники та представники поліції організували спільне чергування. А відповідні напрямки руху позначили дорожніми знаками та необхідним дорожнім обладнанням. Зокрема, встановили більше 270  парапетів, протяжністю 100 метрів.

Такі новації дозволять значно прискорити перетин кордону.

Нагадаємо, минулого року Державна прикордонна служба України ініціювала заходи щодо розвантаження руху на державному кордоні. Такий експеримент вже успішно запровадили наприкінці минулого року перед пунктом пропуску «Краківець». У результаті таких нововведень значно скоротився час очікування в чергах – в середньому з 3,5 годин до 1 години, та прискорюється оформлення автомобілів.

Наступним етапом експерименту планується його запровадження перед пунктом пропуску «Ягодин» у Волинській області, що на кордоні з Польщею.

Previous Для будівництва житлового комплексу на Стрийській, 108 видали повний пакет дозволів
Next Європейський досвід організації діяльності органів місцевої влади обговорять у Львові

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Львівські депутати створили комісію щодо вирішення проблеми зі сміттям

На пленарному засіданні сесії ЛМР голова ГО “Розвиток Громади” Оксана Маруняк запропонувала створити комісію, яка працюватиме над поступовими, спланованими кроками вирішення проблеми з ТПВ у Львові. Пропозицію підтримали усі присутні.

Україна Прокоментуй!

Місцевих виробників харчових продуктів запрошують на продовольчу виставку у Парижі

Упродовж 16-20 жовтня у Парижі (Франція) проходитиме Міжнародна продовольча виставка “SIAL Paris”, яка є однією з найпопулярніших виставок харчової галузі в Європі. Про це повідомили у департаменті економічної політики Львівської

Львівщина Прокоментуй!

Транспортні війни: у Львові знову ділять грошові потоки

На в’їзді до Львова, на вулиці Городоцькій будують автостанцію «Західна», куди збираються перенести кінцеві зупинки автобусів Городоцького, Мостиського, Самбірського,Старосамбірського, Турківського напрямків. Дозвіл на зведення «тимчасової автостанції» без жодних тендерів отримала