На посаду гендиректора «Галсільліс» є троє кандидатів

На посаду гендиректора «Галсільліс» є троє кандидатів

На посаду генерального директора обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства  «Галсільліс» претендують троє осіб. Це Володимир Богач, Володимир Мельник, Олег Данчук. Таке рішення ухвалила відповідна конкурсна комісія. Про це інформує прес-служба обласної ради.

Під час засідання конкурсна комісія розглянула та проаналізувала кандидатури усіх претендентів та подані ними документи щодо їх відповідності кваліфікаційним вимогам та вимогам відповідного Положення.

Відтак, до участі в конкурсі допустили усіх кандидатів.

Коротко з їх біографії:

Богач Володимир Богданович – громадянин України, повна вища освіта за спеціальністю «Лісове господарство», стаж роботи за спеціальністю – 29 років.

Мельник Володимир Миколайович – громадянин України, повна вища освіта за спеціальністю «Лісове господарство», стаж роботи за спеціальністю – 39 років.

Данчук Олег Тадейович – громадянин України, повна вища освіта за спеціальністю «Лісове господарство», стаж роботи за спеціальністю – 37 років.

Наступний етап конкурсу – заключний, за рішенням конкурсної комісії відбудеться у вівторок, 28 лютого, об 11:00 у кабінеті №307 Львівської обласної ради.

Запрошуються журналісти.

Previous СБУ затримала на хабарі лікаря Академії сухопутних військ
Next Львівська облрада проведе "лісові" дебати

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Пес бере участь у заходах Турківської РДА

Собака взяла участь у заходах, які організувала Турківська РДА. Про це йдеться на сайті райдержадміністрації. Додамо, що турківчани вшанували жертв Голодомору.     Пов’язано

З’явилось відео, як Садовому привезли трошки землі (ВІДЕО)

Під стінами Львівської міської ради розпочався пікет забудовників. Представники пікетувальників принесли під вікна Садового землю. Відео можна переглянути з камери, яка встановлена на площі Ринок. Раніше ми повідомляли, що до

У Львові створили будинок із пряників

У Львові побудували будинок із пряників розміром 4 на 2,5 метра до Дня міста Про це пише РБК. “Солодкий притулок”, який стоїть на площі Ринок, потрапив до Книги рекордів України.