На посаду гендиректора «Галсільліс» є троє кандидатів

На посаду гендиректора «Галсільліс» є троє кандидатів

На посаду генерального директора обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства  «Галсільліс» претендують троє осіб. Це Володимир Богач, Володимир Мельник, Олег Данчук. Таке рішення ухвалила відповідна конкурсна комісія. Про це інформує прес-служба обласної ради.

Під час засідання конкурсна комісія розглянула та проаналізувала кандидатури усіх претендентів та подані ними документи щодо їх відповідності кваліфікаційним вимогам та вимогам відповідного Положення.

Відтак, до участі в конкурсі допустили усіх кандидатів.

Коротко з їх біографії:

Богач Володимир Богданович – громадянин України, повна вища освіта за спеціальністю «Лісове господарство», стаж роботи за спеціальністю – 29 років.

Мельник Володимир Миколайович – громадянин України, повна вища освіта за спеціальністю «Лісове господарство», стаж роботи за спеціальністю – 39 років.

Данчук Олег Тадейович – громадянин України, повна вища освіта за спеціальністю «Лісове господарство», стаж роботи за спеціальністю – 37 років.

Наступний етап конкурсу – заключний, за рішенням конкурсної комісії відбудеться у вівторок, 28 лютого, об 11:00 у кабінеті №307 Львівської обласної ради.

Запрошуються журналісти.

Previous СБУ затримала на хабарі лікаря Академії сухопутних військ
Next Львівська облрада проведе "лісові" дебати

About author

You might also like

Економіка Прокоментуй!

Понад 2 млн грн спрямують з обласного бюджету на проекти міжнародної технічної допомоги

  Під час засідання Програмної ради з питань співфінансування з обласного бюджету проектів міжнародної технічної допомоги у І-ІІ кварталі в межах «Регіональної програми з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції

На Львівщині для дітей бійців АТО та переселенців організували день українського спорту

У всеукраїнському благодійному таборі для дітей бійців АТО та переселенців “Ми – Україна!”, що на базі оздоровчо-лікувального комплексу “Ровесник”, організували день українського спорту. Захід присвятили відкриттю Ігор ХХХІ Олімпіади в Ріо-де-Жанейро.

Львівщина Прокоментуй!

На Берлінале у Німеччині презентують Львівщину

У четвер, 16 лютого, у рамках 67-го міжнародного кінофестивалю Берлінале у столиці Німеччини на українському стенді відбудеться презентація Львівщини, як майданчика для міжнародного кіновиробництва. Про це повідомили у департаменті міжнародної