На Львівщину завезли 45 високогенетичних корів

На Львівщину завезли 45 високогенетичних корів

На Львівщині, вперше за останні 25 років, закупили та завезли 45 високогенетичних нетелей Джерсейської молочної породи  з Данії. Три сімейні ферми із Жовківського та Мостиського районів, учасники Проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні», що фінансується Урядом Канади, незабаром стануть господарями цих нетелів. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Показники молока по матерях цих нетелів більше 7500 кг, жир – 6,4%, білок – 4,4%.

Зустрічали нетелів директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Наталія Хмиз, працівники Львівської аграрної дорадчої служби та представники місцевої ветеринарної служби.

Тільки підвищення продуктивності може забезпечити конкурентоспроможність молочної галузі. Це розуміють і  сімейні ферми, тому роблять інвестиції у формування стада з високим генетичним потенціалом.  Високопродуктивне стадо буде запорукою успішного розвитку сімейного бізнесу.

Довідково: На Львівщині налічується близько 1094 особистих селянських господарств, які утримують 4 і більше корів,  з поголів’ям 4994 корів. Зараз в області працює 80 сімейних молочних ферм, з них 37 сімейних молочних ферм співпрацюють з Канадським проектом «Розвиток молочного бізнесу в Україні». За період з 2016-2017  року за підтримки Канадського проекту відкрили 18 сімейних молочних ферм.

Previous Заступник голови Львівської облради отримав травми
Next Озеро в Лисиничах – господарювання в кращих традиціях «совка»

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Відкрито кримінальне провадження за фактом отруєння працівників підприємства у Яворівському районі

До лікарні госпіталізовано чотири особи, причини отруєння встановлюються. До Яворівського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що до інфекційного відділення Новояворівської районної лікарні 9 липня госпіталізовано чотири працівники підприємства розташованого

Українських військових тренуватиме полковник Збройних сил США Девід Джордан

Військовослужбовець прибув на Львівщину на ротацію і впродовж року навчатиме українських бійців на Яворівському полігоні. Навчання та підготовка проводяться у межах міжнародної програми армії США, вона спрямована на підготовку українських

Львівщина Прокоментуй!

У Львові внесли зміни до переліку зупинок громадського транспорту

Через запуск трамвая на Сихів і тролейбуса до аеропорту “Львів” у міськраді частково змінили перелік зупинок громадського транспорту. Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради, пишуть Варіанти.