На Львівщині ввели певні обмеження у зв’язку із навчанням на Яворівському полігоні

На Львівщині ввели певні обмеження у зв’язку із навчанням на Яворівському полігоні

У Яворівському районі Львівської області, на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного (Яворівський полігон), триває активна фаза навчання підрозділів Збройних Сил України в рамках Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи. Про це Кулемет повідомили у Регіональному медіа-центрі МОУ (Львів).

З метою безпеки наших громадян, керівництво навчання просить мешканців області з розумінням поставитись до певних незручностей, пов’язаних із обмеженням руху на території полігону.

Під час навчань територією Міжнародного центру миротворчості та безпеки рухаються військові колони, до проведення занять залучається бронетехніка та проводяться навчальні стрільби.

Командування наполегливо вимагає не відвідувати розташування навчальних ділянок полігону, не заходити та не заїжджати жодним видом транспорту в зони, позначені покажчиками, або оточені допоміжним персоналом. Цивільні особи мають знати і пам’ятати про небезпеку, пов’язану із використанням зброї, військового обладнання, технічних та транспортних засобів.

Водіям радять дотримуватися правил дорожнього руху під час зустрічі на автодорогах із військовими автоколонами та уважно і своєчасно спостерігати за сигналами спеціальних машин ВІБДР, що супроводжуватимуть рух військової техніки.

Деякі ділянки полігону під час тренувальних заходів є повністю закритими для сторонніх осіб. Нагадуємо, що парки бойових машин, польові склади та стоянки техніки охороняються у відповідності до чинного законодавства та правил несення служби, передбачених військовими статутами.

Командування Львівського гарнізону, керівництво навчання звертається до мешканців навколишніх населених пунктів Яворівського району Львівської області та громадян з проханням із розумінням поставитися до певних обмежень та незручностей, пов’язаних із проведенням військового навчання та посиленими заходами безпеки з боку військових.

Previous ІМ на платформі Magento опинилися в зоні ризику
Next Синютка обговорив з Підкарпатським воєводою розбудову пункту пропуску "Краківець-Корчова"

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Львівщина стане пілотною областю проекту «Спортивна молодь – здорова нація»

Сьогодні на Львівщині підписали декларацію намірів співпраці між Міністерством молоді та спорту України, Львівською облдержадміністрацією та Львівською облрадою задля створення передумов для підвищення якості та формування здорового способу життя серед

У Львові діти рятуватимуть Садового від сміття

1-4 червня у Львові відбудеться Дитячий Форум «Космовізія: Супергерої та книжкова туманність». Організатори ставлять за мету показати дітям, що читати цікаво, а для того, щоб стати творцем у якійсь галузі,

Львівщина Прокоментуй!

У Львові затримали чергового хабарника

Корупційні дії голови міжрайонної медико-соціальної експертної комісії викрила у Львові Служба безпеки України спільно з поліцією. Про це повідомила прес-службу СБУ у Львівській області. Керівниця МСЕК вимагала чотири тисячі гривень