На Львівщині відкриють деревообробне підприємство

На Львівщині відкриють деревообробне підприємство

Будівельна компанія «Tehnica Schweiz Impex» із Швейцарії планує відкрити на Львівщині підприємство з обробки деревини за технологією, яка в області ще не представлена. Про це стало відомо під час зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки з директором та засновником «Tehnica Sсhweiz Impex» Сімоном Краттігером.

Як повідомив іноземний гість, майбутнє підприємство займатиметься виготовленням конструкцій із зрощеного клеєного бруса, який використовується для спорудження різноманітних будівель: відпочинково-розважальних закладів (готелів, спа-центрів, спортзалів, басейнів, торгових центрів, ресторанів і т.д.), будівель для сільського господарства, великих залів для зібрань, будинків приватного типу тощо.

Крім того, директор компанії розповів про проект впровадження лінії із виготовлення дерев’яних кількашарових плит X-LAM для спорудження багатоповерхових будинків.

Олег Синютка запевнив Сімона Краттігера, що Львівщина – комфортний регіон для інвестування. «Ми зацікавлені, щоб ви розвинули виробництво в нашій області. Усі, хто починає сьогодні працювати в галузі деревообробки, стають успішними», – підкреслив голова Львівської ОДА.

Варто зазначити, що «Tehnica Schweiz Impex» успішно співпрацює з фірмами «Скіфи» (м. Кам’янка-Бузька) та «Добробут» (м. Сколе). Основною метою співпраці з українськими підприємствами є імпорт не сировини, а певних напівфабрикатів чи готової продукції.

Previous Студенти Академії лідерства завершили стажування у Львівській ОДА
Next Марія Вагіла очолила ГО "Розвиток громади"

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Молодший брат Ігора Гриніва очолив “Львівстандартметрологію”

Державне підприємство «Львівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів» очолить Юрій Гринів. Таким є рішення конкурсної комісії, опубліковане на сайті Мінекономрозвитку. Про це пише Захід.нет. 41-річний Юрій

Львівщина Прокоментуй!

У Львові знайшли ще одного прихильника Савченко

Заступник голови Української Республіканської партії, президент БФ «Україна-Русь» Ростислав Новоженець є прихильником Надії Савченко та її «РУНИ». Про це у Фейсбуці пише журналіст Олександр Сирцов. «Ось ще один прихильник Наді

Львівщина Прокоментуй!

Синютка зустрівся з учасниками АТО, які зазнали поранень чи отримали інвалідність

Сьогодні, 20 травня, відбулась зустріч голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з учасниками АТО, які зазнали поранень чи отримали інвалідність. Спілкувалисяз українськими воїнами також очільники соціальних служб, військового комісаріату, Держгеокадастру, керівники