На Львівщині відбудеться ювілейний фестиваль у Зашкові

На Львівщині відбудеться ювілейний фестиваль у Зашкові

З 17 по 19 червня 2016 року з нагоди 125-ї річниці від дня народження полковника Євгена Коновальця, відбудеться традиційний фестиваль «Зашків», під девізом «Джерело духу». Захід відбудеться біля озера в підніжжі гори Берекавиці.

Мета заходу:

Формування патріотичної позиції, розвиток принципів громадянського суспільства, української ідентичності, вдосконалення тіла та духу, стимуляція молоді до здорового способу життя.

Програма заходу:

Цього року буде значно розширено кількість заходів у рамках фестивалю, які поділені на три блоки:

  • Науково-теоретичний блок – науково-практична конференція у музеї Євгена Коновальця; інтелектуальні локації; панельні дискусії та обговорення актуальних тем з провідними експертами України.
  • Спортивно-виховний блок – велопробіг від «Степана до Євгена»; фестиваль активного туризму; теренові ігри; лазербол; квест; футбол босоніж; майстер-класи та інше.
  • Культурно-мистецький блок – форум української книги; літературний вечір актуальної творчості; ніч кіно та фотовиставки; катання на козацькій чайці та змагання на байдарках; мистецька зона; локації кримськотатарського та білоруського народів, які представлятимуть свою культуру, а також виступи українських гуртів та інше.

На фестивалі будуть вжиті усі необхідні дії для дотримання безпеки на фестивальному полі; принципів, які пропагує фестиваль, а також передбачено реєстрацію на кожен захід, що відбуватиметься в рамках фестивалю.

Як зазначають організатори, – «Ми розіб’ємо усталене, помилкове сприйняття українського патріотизму чи націоналізму – це не пусті гасла, а клопітка праця над вдосконаленням себе та оточення, досягнення цілей, пізнання світу, результативна щоденна робота – і це все покладено на патріотичну основу».

Організатори заходу : молодіжні громадські організації, Міністерство молоді та спорту України міністерство культури, Львівська міська рада , Львівська обласна державна адміністрація, Львівська Обласна Рада, Жовківська районна рада, Жовківська районна державна адміністрація.

 

Previous Концертом у Львові Віктор Павлік відсвяткує подвійний ювілей
Next Оперативні органи прикордонних відомств України та Польщі розширюють географію та напрямки співпраці

About author

You might also like

На кордоні із Польщею розблокували усі пункти пропуску

Станом на ранок вівторка, 5 червня, усі пункти пропуску через державний кордон України на території Львівщини розблоковано. Рух громадян та транспортних засобів відновлено. Про це повідомили у Головному управлінні Державної

Львівська ОДА оголосить конкурс на будівництво сміттєпереробного заводу

До 10 грудня Львівська ОДА оголосить конкурс на будівництво сміттєпереробного комплексу (сміттєсортувальна лінія і власне завод). Про це повідомив керівник департаменту ЖКГ Львівської ОДА Назарій Романчук під час громадського обговорення

Економіка Прокоментуй!

На земельному аукціоні продали права оренди сільгоспземель на 188 тисяч гривень

На земельному аукціоні у Львові продали право оренди шести земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту) загальною площею 65,94 га. В результаті торгів ціна оренди зросла до