На Львівщині відбудеться ювілейний фестиваль у Зашкові

На Львівщині відбудеться ювілейний фестиваль у Зашкові

З 17 по 19 червня 2016 року з нагоди 125-ї річниці від дня народження полковника Євгена Коновальця, відбудеться традиційний фестиваль «Зашків», під девізом «Джерело духу». Захід відбудеться біля озера в підніжжі гори Берекавиці.

Мета заходу:

Формування патріотичної позиції, розвиток принципів громадянського суспільства, української ідентичності, вдосконалення тіла та духу, стимуляція молоді до здорового способу життя.

Програма заходу:

Цього року буде значно розширено кількість заходів у рамках фестивалю, які поділені на три блоки:

  • Науково-теоретичний блок – науково-практична конференція у музеї Євгена Коновальця; інтелектуальні локації; панельні дискусії та обговорення актуальних тем з провідними експертами України.
  • Спортивно-виховний блок – велопробіг від «Степана до Євгена»; фестиваль активного туризму; теренові ігри; лазербол; квест; футбол босоніж; майстер-класи та інше.
  • Культурно-мистецький блок – форум української книги; літературний вечір актуальної творчості; ніч кіно та фотовиставки; катання на козацькій чайці та змагання на байдарках; мистецька зона; локації кримськотатарського та білоруського народів, які представлятимуть свою культуру, а також виступи українських гуртів та інше.

На фестивалі будуть вжиті усі необхідні дії для дотримання безпеки на фестивальному полі; принципів, які пропагує фестиваль, а також передбачено реєстрацію на кожен захід, що відбуватиметься в рамках фестивалю.

Як зазначають організатори, – «Ми розіб’ємо усталене, помилкове сприйняття українського патріотизму чи націоналізму – це не пусті гасла, а клопітка праця над вдосконаленням себе та оточення, досягнення цілей, пізнання світу, результативна щоденна робота – і це все покладено на патріотичну основу».

Організатори заходу : молодіжні громадські організації, Міністерство молоді та спорту України міністерство культури, Львівська міська рада , Львівська обласна державна адміністрація, Львівська Обласна Рада, Жовківська районна рада, Жовківська районна державна адміністрація.

 

Previous Концертом у Львові Віктор Павлік відсвяткує подвійний ювілей
Next Оперативні органи прикордонних відомств України та Польщі розширюють географію та напрямки співпраці

About author

You might also like

У Львові підписали кредитний договір під будівництво ще однієї вітроелектростанції

У Старосамбірському районі Львівської області планують звести вітроелектростанцію потужністю майже 21 мегават (6 вітрових турбін). Електростанція під назвою “Старий Самбір-2” може стати вже другою, збудованою у цьому регіоні. Такі наміри

Економіка Прокоментуй!

Світовий виробник автомобільної шкіри “БАДЕР” запрошує на роботу

Німецька компанія “Бадер Україна”, яка є визнаним лідером у виготовленні шкіряних автомобільних салонів, запрошує на роботу мешканців Львівської області. Інвестор, окрім хорошої зарплати, також пропонує можливість кар’єрного росту й комфортні

Україна Прокоментуй!

На Закарпатті виявили 6 громадян Афганістану

 Шістьох вихідців з Афганістану затримали вчора під час проведення оперативних заходів прикордонники Чопського загону спільно з представниками Національної поліції. Про це повідомили у прес-службі ДПСУ. Відповідно до  ухвали суду було