На Львівщині побудують як мінімум три сміттєпереробних заводи, – ОДА

На Львівщині побудують як мінімум три сміттєпереробних заводи, – ОДА

Розпочинаються громадські обговорення щодо розміщення комплексів із утилізації ТПВ на території Львівщини. На сьогодні вже відібрали 17 земельних ділянок, які за всіма параметрами підходять для розміщення сміттєпереробних заводів. Відтак, із 20 червня до 15 липня інвестори презентуватимуть місцевим громадам проекти комплексів з утилізації ТПВ.

Про це на брифінгу розповів директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарія Романчук.

«Наша ціль – пояснили людям, що сміттєперепорбний завод – це не полігон твердих побутових відходів. Ми плануємо будівництво сучасних, абсолютно безпечних комплексів із утилізації ТПВ, які сьогодні працюють у багатьох європейських містах, – наголосив Назарій Романчук. – Окрім того, громади, на території яких збудують сміттєпереробні заводи, отримають можливість залучити у свої населені пункти нові інвестиції для будівництва доріг чи соціальних об’єктів».

Назарій Романчук також зазначив, що сміттєпереробні заводи, які збудують на території Львівщини, перероблятимуть відходи не лише міста Львова – комплекси із переробки прийматимуть ТПВ  в першу чергу з тих районів, де вони розташовані. За його словами, на Львівщині збудують принаймні три комплекси із утилізації ТПВ.

До проведення громадських слухань, крім місцевих громад, залучать й членів комісії, серед яких представники влади, фахівці та експерті в галузі екології та будівництва.

«Представники громади матимуть змогу отримати експертні відповіді на запитання щодо технологічного процесу переробки та екологічної безпеки», – зазначив Назарій Романчук.

Нагадаємо, у Львівській обласні державній адміністрації вже розробили графік громадських слухань щодо будівництва сміттєперобного заводу на території Львівщини.

Previous Дефіцит вітаміну D та цукровий діабет
Next У Львові пройдуть громадські слухання щодо землі для учасників АТО

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Вночі невідомі підпалили творчу майстерню Юліана Чаплінського

Вночі, близько 4 год, сталась пожежа у приміщенні творчої майстерні Юліана Чаплінського. Як згодом розповіли сусіди, два молодики розбили вікна і закинули у приміщення коктейлі молотова. В результаті, виникла пожежа.

Львівщина Прокоментуй!

Зараз правильний час і правильне місце для інвестицій в Україну, – Порошенко

Президент Петро Порошенко взяв участь в роботі XVI Міжнародного економічного форумі «Львівщина – фабрика Європи» під час робочої поїздки до Львівської області. Президент наголосив на тому, що цього року по всій Україні відбуваються

Львівщина Прокоментуй!

У Львові вшанують пам’ять учасників бойових дій на території інших держав

У середу, 15 лютого, у Львові вшанують учасників бойових дій на території інших держав та виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Мешканців області запрошують долучитись до заходів та вшанувати