На Львівщині побудують як мінімум три сміттєпереробних заводи, – ОДА

На Львівщині побудують як мінімум три сміттєпереробних заводи, – ОДА

Розпочинаються громадські обговорення щодо розміщення комплексів із утилізації ТПВ на території Львівщини. На сьогодні вже відібрали 17 земельних ділянок, які за всіма параметрами підходять для розміщення сміттєпереробних заводів. Відтак, із 20 червня до 15 липня інвестори презентуватимуть місцевим громадам проекти комплексів з утилізації ТПВ.

Про це на брифінгу розповів директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарія Романчук.

«Наша ціль – пояснили людям, що сміттєперепорбний завод – це не полігон твердих побутових відходів. Ми плануємо будівництво сучасних, абсолютно безпечних комплексів із утилізації ТПВ, які сьогодні працюють у багатьох європейських містах, – наголосив Назарій Романчук. – Окрім того, громади, на території яких збудують сміттєпереробні заводи, отримають можливість залучити у свої населені пункти нові інвестиції для будівництва доріг чи соціальних об’єктів».

Назарій Романчук також зазначив, що сміттєпереробні заводи, які збудують на території Львівщини, перероблятимуть відходи не лише міста Львова – комплекси із переробки прийматимуть ТПВ  в першу чергу з тих районів, де вони розташовані. За його словами, на Львівщині збудують принаймні три комплекси із утилізації ТПВ.

До проведення громадських слухань, крім місцевих громад, залучать й членів комісії, серед яких представники влади, фахівці та експерті в галузі екології та будівництва.

«Представники громади матимуть змогу отримати експертні відповіді на запитання щодо технологічного процесу переробки та екологічної безпеки», – зазначив Назарій Романчук.

Нагадаємо, у Львівській обласні державній адміністрації вже розробили графік громадських слухань щодо будівництва сміттєперобного заводу на території Львівщини.

Previous Дефіцит вітаміну D та цукровий діабет
Next У Львові пройдуть громадські слухання щодо землі для учасників АТО

About author

You might also like

Політика Прокоментуй!

Параска Дворянин стане заступником Садового

Міському голові Львова Андрію Садовому пропонуватимуть затвердити Параску Дворянин заступником мера із гуманітарних питань. Про це йдеться у заяві голів фракцій Львівської міської ради БПП «Солідарність», «Громадський рух «Народний контроль»,

Економіка Прокоментуй!

На Львівщині зекономили понад 332 млн грн

У 2016 році розпорядники бюджетних коштів, які здійснюють діяльність на території Львівської області у системі державних закупівель “Prozorro” провели 8,4 тис закупівель на суму 8,6 млрд грн, економія коштів –

Культура Прокоментуй!

Мешканців Львівщини запрошують на Маківку

У четвер, 5 травня, у Сколівському районі відзначать 101-шу річницю перемоги Українських Січових Стрільців над російською армією на горі Маківці. У рамках святкування визначної дати відбудеться масове сходження на верхівку