На Львівщині безкоштовно оздоровились майже 1300 дітей пільгових категорій

На Львівщині безкоштовно оздоровились майже 1300 дітей пільгових категорій

З початку літньої оздоровчої кампанії до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за кошти обласного бюджету відправилося 926 дітей пільгових категорій. З них 570 дітей відпочивають на території області, 356 – на узбережжі Чорного моря. Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Василь Мартиняк.

За його словами, за кошти обласного бюджету департамент соціального захисту населення загалом планує оздоровити понад 3 тисячі дітей пільгових категорій.

Діти відпочиватимуть у дитячих закладах оздоровлення на території Львівської області, а також на узбережжі Чорного моря в закладах Миколаївської та Одеської областей.

У дитячих закладах Львівщини оздоровлюються діти майже з усіх регіонів України. Загалом, цього року в області заплановано роботу 23 позаміських закладів оздоровлення та відпочинку.

Крім того, за кошти державного бюджету 322 дитини відправилися до Українського дитячого центру “Молода гвардія”, що у м. Одеса, та 20 дітей – до Міжнародного дитячого центру “Артек”, який тимчасово розташувався у Пущі–Водиці, що під Києвом.

Варто зазначити, що хід оздоровчої кампанії, стан відкриття та функціонування дитячих закладів оздоровлення та відпочинку знаходиться на контролі керівництва  обласної державної адміністрації.

Previous Навколосвітній велотур «Україна та світ без сиріт»
Next Гірникам виплатили 40% травневої зарплати

About author

You might also like

Вибір редактора Прокоментуй!

Нищук забракував арену, яку пропонує Львів для проведення Євробачення

Міністр культури України Євген Нищук не впевнений у “Арені Львів”, де планують проводити Євробачення у Львові Про це він повідомив під час засідання оргкомітету Євробачення, де сьогодні визначать два міста,

Львівщина Прокоментуй!

Україна отримає безвіз до кінця червня, – посол ЄС

До кінця червня Україна отримає безвізовий режим. Про це на брифінгу у Львівській ОДА заявив Посол ЄС в Україні Хюг Мінгареллі. «Україна виконала усе, щоб отримати безвізовий режим», – сказав

У Жовтанецькій громаді відкрили власну пожежну команду

Жовтанецька громада стала ще однією громадою на Львівщині, де відкрили власну пожежну команду. Пожежний автомобіль об’єднаній територіальній громаді передало головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області.