На Львівщині безкоштовно оздоровились майже 1300 дітей пільгових категорій

На Львівщині безкоштовно оздоровились майже 1300 дітей пільгових категорій

З початку літньої оздоровчої кампанії до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за кошти обласного бюджету відправилося 926 дітей пільгових категорій. З них 570 дітей відпочивають на території області, 356 – на узбережжі Чорного моря. Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Василь Мартиняк.

За його словами, за кошти обласного бюджету департамент соціального захисту населення загалом планує оздоровити понад 3 тисячі дітей пільгових категорій.

Діти відпочиватимуть у дитячих закладах оздоровлення на території Львівської області, а також на узбережжі Чорного моря в закладах Миколаївської та Одеської областей.

У дитячих закладах Львівщини оздоровлюються діти майже з усіх регіонів України. Загалом, цього року в області заплановано роботу 23 позаміських закладів оздоровлення та відпочинку.

Крім того, за кошти державного бюджету 322 дитини відправилися до Українського дитячого центру “Молода гвардія”, що у м. Одеса, та 20 дітей – до Міжнародного дитячого центру “Артек”, який тимчасово розташувався у Пущі–Водиці, що під Києвом.

Варто зазначити, що хід оздоровчої кампанії, стан відкриття та функціонування дитячих закладів оздоровлення та відпочинку знаходиться на контролі керівництва  обласної державної адміністрації.

Previous Навколосвітній велотур «Україна та світ без сиріт»
Next Гірникам виплатили 40% травневої зарплати

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

У «Львіварні» покажуть роботи визначних українських художників Матвія Вайсберга та Юрія Пікуля

У п’ятницю, 3 лютого, у Львові відкриється виставка «Діалог», що запропонує відвідувачам ознайомитись із роботами двох визначних українських художників: Матвія Вайсберга та Юрія Пікуля. Виставки робіт цих митців завжди є

У Львові збили велосипедиста (ФОТО)

У Львові на вулиці Володимира Великого збили велосипедиста. Про це пише Варта-1 Подія сталась о 12:50. “У хлопця щось з ногою, і з голови кров. Поліція на місці, швидкої ще

Вибір редактора Прокоментуй!

Як у Львові зустрілись голови ОДА (ФОТО)

Екс-голови Львівської ОДА сьогодні, 22 січня, знову зустрілись у Львові. Про це пише Кулемет. Зокрема на урочисту академію у Львівську оперу приїхали екс-голови ЛОДА Микола Кміть, Василь Горбаль, Юрій Турянський,