На Львівщині безкоштовно оздоровились майже 1300 дітей пільгових категорій

На Львівщині безкоштовно оздоровились майже 1300 дітей пільгових категорій

З початку літньої оздоровчої кампанії до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за кошти обласного бюджету відправилося 926 дітей пільгових категорій. З них 570 дітей відпочивають на території області, 356 – на узбережжі Чорного моря. Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Василь Мартиняк.

За його словами, за кошти обласного бюджету департамент соціального захисту населення загалом планує оздоровити понад 3 тисячі дітей пільгових категорій.

Діти відпочиватимуть у дитячих закладах оздоровлення на території Львівської області, а також на узбережжі Чорного моря в закладах Миколаївської та Одеської областей.

У дитячих закладах Львівщини оздоровлюються діти майже з усіх регіонів України. Загалом, цього року в області заплановано роботу 23 позаміських закладів оздоровлення та відпочинку.

Крім того, за кошти державного бюджету 322 дитини відправилися до Українського дитячого центру “Молода гвардія”, що у м. Одеса, та 20 дітей – до Міжнародного дитячого центру “Артек”, який тимчасово розташувався у Пущі–Водиці, що під Києвом.

Варто зазначити, що хід оздоровчої кампанії, стан відкриття та функціонування дитячих закладів оздоровлення та відпочинку знаходиться на контролі керівництва  обласної державної адміністрації.

Previous Навколосвітній велотур «Україна та світ без сиріт»
Next Гірникам виплатили 40% травневої зарплати

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

“Львівська хвойдарня” виявилась фейком

«Перша львівська хвойдарня» виявилась фейком. Як йдеться у повідомленні у соціальних мережах, це «повністю віртуальний проект, який існує у Facebook, ЗМІ та у наших з вами головах». Раніше ми повідомляли

Львівщина Прокоментуй!

Археологи на Львівщині виявили християнський цвинтар давньоруської доби

Під час розкопок на Львівщині археологи виявили християнський некрополь ХІІ–ХІІІ ст. Відкритий християнський цвинтар розташований біля окільної частини давньоруського міста Пліснеськ (неподалік від с. Підгірці Бродівського району Львівської області), яке

Програма мікропроектів успішно реалізується на Львівщині

Станом на 22 вересня завершено усі заплановані роботи на 372 проектах. Активно проводяться будівельні роботи, частина з яких вже на стадії завершення, закуповується необхідне обладнання на 218 проектах. Про це