На Львівщині безкоштовно оздоровились майже 1300 дітей пільгових категорій

На Львівщині безкоштовно оздоровились майже 1300 дітей пільгових категорій

З початку літньої оздоровчої кампанії до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за кошти обласного бюджету відправилося 926 дітей пільгових категорій. З них 570 дітей відпочивають на території області, 356 – на узбережжі Чорного моря. Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Василь Мартиняк.

За його словами, за кошти обласного бюджету департамент соціального захисту населення загалом планує оздоровити понад 3 тисячі дітей пільгових категорій.

Діти відпочиватимуть у дитячих закладах оздоровлення на території Львівської області, а також на узбережжі Чорного моря в закладах Миколаївської та Одеської областей.

У дитячих закладах Львівщини оздоровлюються діти майже з усіх регіонів України. Загалом, цього року в області заплановано роботу 23 позаміських закладів оздоровлення та відпочинку.

Крім того, за кошти державного бюджету 322 дитини відправилися до Українського дитячого центру “Молода гвардія”, що у м. Одеса, та 20 дітей – до Міжнародного дитячого центру “Артек”, який тимчасово розташувався у Пущі–Водиці, що під Києвом.

Варто зазначити, що хід оздоровчої кампанії, стан відкриття та функціонування дитячих закладів оздоровлення та відпочинку знаходиться на контролі керівництва  обласної державної адміністрації.

Previous Навколосвітній велотур «Україна та світ без сиріт»
Next Гірникам виплатили 40% травневої зарплати

About author

You might also like

Прокурор Львівщини розкаже про розслідування обвалу “сміття Садового”

Завтра, 2 листопада, відбудеться брифінг прокурора Львівської області щодо результатів розслідування за фактом обвалу сміття на Грибовицькому сміттєзвалищі.. Про це повідомила керівник прес-служби прокуратури Львівської області Мар’яна Гайовська. Початок брифінгу

Культура Прокоментуй!

На Львівщині вшанували пам’ять Михайла Вербицького

Сьогодні, 3 березня, у Львові вшанували пам’ять автора музики до Державного гімну України отця Михайла Вербицького. Урочистості відбулися біля пам’ятника видатному українцеві, що на розі вулиць М. Вербицького, С. Бандери

Понад дві тисячі пачок сигарет виявили на Львівській митниці

Громадянин Румунії прямував у приватну поїздку в Польщу через пункт пропуску «Краковець» автомобілем CITROEN JUMPER. Для перетину кордону він обрав смугу руху «червоний коридор». За результатами аналітичної роботи митники прийняли