Мирослав Хом’як зізнався, що «Львівська хвиля» – сімейний бізнес

Мирослав Хом’як зізнався, що «Львівська хвиля» – сімейний бізнес

Мирослав Хом’як зізнався, що «Львівська хвиля» – сімейний бізнес

Про це сьогодні, 20 травня, під час круглого столу на тему «Участь медіавласників в управлінні ЗМІ», який відбувся у Львівському прес-клубі, сказав гендиректор радіо «Львівська хвиля» Мирослав Хом’як.

“Власниками радіо «Львівська хвиля», за документами, є мої родичі – батько моєї дружини і моя рідна сестра. Це є наш сімейний бізнес. Ми не ховаємося ні на офшорах, ні на Кіпрі. Це все – відкрито”, – каже Мирослав Хом’як.

За його словами, він не втручається в редакційну політику.
– Редактором має бути фахівець. Я не є журналістом, не розуміюся на всіх тонкощах редакційної політики та створенні і поданні інформаційного продукту, – каже Мирослав Хом’як.

Заступник голови Львівської обласної організації Національної спілки журналістів України Андрій Болкун зазначив, що зараз дуже просто довідатися, кому яке ЗМІ належить.
– На сайті Мінюсту є така опція: вписуєте код ЄДРПОУ і дізнаєтеся, хто є власником видання до останньої акції. Тому всі знають, хто є власником медіа на Львівщини. Тут немає жодної таємниці, – каже Андрій Болкун.

Також Андрій Болкун зазначив, що за європейськими нормами, редактор медіа не повинен бути його власником.
– А ми на Львівщині маємо приклади, коли власники ЗМІ є головними редакторами, – каже заступник голови Львівської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Натомість, комунальне телебачення є власністю всієї громади, наголосив Андрій Болкун.
– А наші депутати думають, що то – їхня приватна власність. І намагаються впливати на телебачення не зовсім законно. В принципі, депутати не мали би цікавитися – як і що журналісти висвітлюють. Для цього має бути редакційна рада, якої дотепер не створили вже впродовж цілого року, – каже Андрій Болкун.

 

Previous Джамала дасть концерт у Львові "на біс"
Next Степан Курпіль розвивав "Високий замок" без згоди інвестора-співвласника

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Біля Львова спалахнуло ще одне величезне сміттєзвалище

На території міського сміттєзвалища в м. Жидачів, по вул. Заводська, 6, Жидачівського р-н Львівської обл. сталося загоряння. Про це повідомляє Depo.Львів з посиланням на Державну службу України з надзвичайних ситуацій.

До Синютки знову запросили на роботу

Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантних посад:  спеціаліста відділу комунікацій з громадськістю управління внутрішньої та молодіжної політики;  спеціаліста відділу молодіжної політики управління

Львівщина Прокоментуй!

Львів сумує з приводу загибелі військовослужбовця Михайла Лібрука

Під час виконання обов’язків військової служби в зоні проведення антитерористичної операції (м. Щастя, Луганської області), загинув львів’янин Михайло Лібрук. Поховають Героя в четвер на Личаківському кладовищі. Про це повідомила прес-служба