Мін’юст розробив проект для будівницва нових СІЗО у Львові та Києві

Мін’юст розробив проект для будівницва нових СІЗО у Львові та Києві

Міністерство юстиції України завершило підготовку проекту державно-приватного партнерства щодо реалізації ініціатив з будівництва нових СІЗО у Києві та Львові. Незабаром розпочнуть конкурс на пошук інвесторів для реалізації цих проектів. Про це йдеться в анонсі, опублікованому на сайті Мін’юсту. Про це пише Захід.нет.

Як пояснив речник управління Державної пенітенціарної служби у Львівській області Мирослав Демків, за планами, інвестор, який збудує новий СІЗО у Львові, отримає у приватну власність приміщення діючого СІЗО на вул. Городоцькій, 20.

«Побудова нового приміщення буде здійснюватись за принципом державно-приватного співробітництва. Міністерство юстиції здійснює пошук інвестора, який збудує новий ізолятор. Після цього йому передадуть приміщення діючого СІЗО», – пояснив Мирослав Демків.

В анонсі на сайті Мін’юсту також сказано, що основні характеристики проектів та вимоги до пропозицій опублікують на сайті Міністерства юстиції України в останній декаді січня 2017 року. Після цього

Нове приміщення львівське СІЗО збудують на вул. Збиральній у промисловій зоні Сигнівка. Воно буде розраховане на 1200 ув’язнених та обладнане спортивним майданчиком і тренажерами. Рішення про перенесення ізолятора з центу міста два роки тому ухвалили на сесії Львівської міської ради.

Що буде у старому приміщенні, наразі не відомо, адже поки немає його потенційного власника. Проте, за словами начальниці управління охорони історичного середовища Львівської міської ради Лілії Онищенко, архітектуру будівлі буде збережено.

“Будинок СІЗО на Городоцькій не є пам’яткою архітектури. Але зруйнувати чи кардинально перепланувати її не можна, адже це – однозначно цінна для історії будівля”, – зазначила Лілія Онищенко.

Додамо, що будівля, в якій розташований Львівський СІЗО, є найстарішою діючою в’язницею України. Будинок побудовано в 1614 році як монастир Святої Бригіди. У 1784 році будинок переобладнали під в’язницю, відому під назвою «Тюрма Бригідки». З 1946 року установа функціонує як місце попереднього ув’язнення – слідчий ізолятор.

Previous На Львівщині завершили прийом мікропроектів
Next Для дітей зі Сходу відбудеться «Різдво у Львові»

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Державні лісництва за півроку реалізували продукції на майже 400 млн гривень

У І півріччі підприємствам управління Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства вдалось наростити обсяги переробки деревини на 7,8 тис кубометрів (загалом 84,4 тис м3), що у порівнянні з відповідним

Вибір редактора Прокоментуй!

Подорожувати Дністром найкраще у компанії з «Юрієм»

Дністровським каньйоном курсує унікальний корабель Якщо хочеться комфортного сонячногого відпочинку на природі біля води не варто чекати доки Крим стане нашим, або планувати відпустку на переповнених туристами Арабатській стрілці чи

100 фотографій з сімейного альбому презентували до ювілею Богдана Ступки у Львові (відео)

В Україні тривають заходи, присвячені 75-річчю з дня народження Богдана Ступки, що розпочалися в день народження актора 27 серпня 2016 року  відкриттям пам’ятника на Байковому кладовищі та фотовиставки в міжнародному