Майже 150 екіпажів готові до участі у фестивалі “Леополіс Гран-прі”

Майже 150 екіпажів готові до участі у фестивалі “Леополіс Гран-прі”

Упродовж 3-5 червня Львівський центральний парк культури і відпочинку імені Б.Хмельницького перетвориться на відкритий музей автомобілів. До Львова вже вшосте з’їдуться автовласники, щоб показати історію своїх автомобілів та відбудуться перегони на знаменитій трасі “Львівський трикутник”: траса в межах міста і пролягає по вул. Вітовського, пл. І.Франка, вул. Стрийської, вул. Героїв Майдану.

Про підготовку та очікування від головної автоподії року  розповіли організатори у понеділок, 30 травня, на прес-конференції у Львівській ОДА.

Як зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Підлісний, перегони у межах “Львівського трикутника” запланували ще у 1929 році за аналогом відомого Гран-прі Монако. Проте провести такі змагання вдалося лише у часи  незалежної України. Цьогоріч – це вже шості перегони.

За словами Президента автоклубу “ЗАЗ-Козак”, голови оргкомітету Володимира Кулинича, цьогоріч у Міжнародному фестивалі автомобілів “Леополіс Гран Прі” візьмуть участь близько 150 екіпажів з України, Польщі, Литви, Латвії, Італії, Угорщини. Україну представлятимуть автолюбителі Запорізької, Харківської, Дніпропетровської, Одеської, Київської, Івано-Франківської, Тернопільської та Львівської областей.

У програмі фестивалю також представлені виставки-презентації ретро-автомобілів під відкритим небом, ретро-парад автомобілів центральними вулицями міста, змагання на дитячих автомобілях, покази спеціалізованих колекцій мод автомобільної тематики. Для учасників та гостей фестивалю відбудеться екскурсія центральною частиною міста Львова.

Previous У Львові відзначили річницю створення 3-го окремого мотопіхотного батальйону
Next Український десант митців висадився в столиці Італії

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

У лісовій галузі Львівщини обіцяють багато непопулярних змін

Ми на власні очі побачили роботу лісників, що таке «біологічна пожежа» у лісах, як виглядає незаконна вирубка і маємо можливість зробити висновки. Вважаю нашим обов’язком, зокрема, допомогти Кабінету Міністрів із

У Жовкві вшанують пам’ять Андрія Вненкевича, який загинув під час трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі

Виконавчий комітет Жовківської міської ради оголосив 30 травня Днем пам’яті трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі. Зокрема, цим рішенням вшановується пам’ять жовківчанина, старшого лейтенанта служби цивільного захисту ДСНС Андрія Вненкевича, який трагічно

Львівщина Прокоментуй!

На Миколаївщині обрали старосту і трьох депутатів

Учора, 21 серпня, у Миколаївському районі Львівської області відбулися позачергові вибори старости с. Демня і проміжні вибори депутатів Тростянецької об’єднаної територіальної громади у трьох виборчих округах. Як повідомив начальник відділу адміністрування