Львів’ян запрошують на безкоштовний семінар з програмування

Львів’ян запрошують на безкоштовний семінар з програмування

Як створювати ігри та з чого почати у веб-розробці, – про це охочим розкажуть під час безкоштовного семінару Game Dev VS Web Dev. Навчання відбудуться 22 вересня о 18:30 у Першій львівській медіатеці (вул. Мулярська, 2а).

Досвідом та практичними порадами із учасниками поділяться веб-розробник Дмитрій Критович та розробник ігор Юрій Парамонов.

«За кавою, печивом та цікавими знайомствами ми розповімо все, що вам потрібно знати для початку свого шляху в створенні ігор та веб-розробці», – розповідає Юрій Парамонов.

Про це повідомили організатори.

Previous Діти зі сходу отримають книжки з львівського Форуму видавців
Next Львівщина та Офіс Ради Європи співпрацюватимуть в питанні децентралізації

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

На Львівщині дообрано трьох депутатів і зареєстровано кандидатів на посади старост

У неділю, 8 січня, на Львівщині відбулися перші цьогорічні вибори. За словами начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федора Алєйнікова, цього дня пройшло повторне голосування

Львівщина Прокоментуй!

Майже 150 екіпажів готові до участі у фестивалі “Леополіс Гран-прі”

Упродовж 3-5 червня Львівський центральний парк культури і відпочинку імені Б.Хмельницького перетвориться на відкритий музей автомобілів. До Львова вже вшосте з’їдуться автовласники, щоб показати історію своїх автомобілів та відбудуться перегони

11 жовтня концертом у рідному Львові Павло Табаков розпочинає тур «Любов Жива»

11 жовтня у рамках туру містами України з новою концертною програмою «Любов Жива» Павло Табаков виступить у Львівській опері. Початок концерту – о 20:00.  Про це повідомила журналіст Галина Гузьо.