Львівщина вироблятиме більше туалетного паперу

Львівщина вироблятиме більше туалетного паперу

Кохавинська паперова фабрика, що у смт. Гніздичів Жидачівського району, нарощує виробничі потужності. Сьогодні, 8 грудня, на цьому підприємстві запрацювала сучасна виробнича лінія. Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

На потреби підприємства придбано нове обладнання, в яке інвестовано три мільйони євро. Завдяки цьому обладнанню продуктивність виробництва значно зросте. Так, досі фабрика виготовляла близько 2,5 тис тонн  паперу у місяць, відтепер вона виготовлятиме – понад 3,5 тис тонн продукції.

“Обсяг експорту на підприємстві становить близько 40%, – зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка, – а прибутки фабрики лише цього року склали 70 мільйонів гривень. Це доходи у бюджети усіх рівнів, які згодом використають для розвитку інфраструктури району та області”.

Загалом на підприємстві працює 300 осіб. Середньомісячна заробітна плата тут – 6000 грн.

Довідка:

Предметом діяльності підприємства є виробництво паперу для виробів побутового призначення та переробка його на вироби санітарно-гігієнічних видів паперу. Обсяг реалізованої продукції за 11 місяців 2016 року становить 314,8 млн грн.

За 2015 рік фабрика сплатила 25,7 млн грн податків, за 11 місяців 2016 року – 53,1 млн грн.

Основними споживачами продукції є ТзОВ ВМ Plus (Чехія), ROM-EST EURO (Румунія),“ТД “Кохавинка”, (м.Київ), ФОП Вайнагій (смт.Гніздичів), СП ТОВ “Київ-Захід” (м.Червоноград), ФОП Колінко (м.Трускавець), ТзОВ “Нова Сервіс” (м.Пустомити), ТОВ ТДК (м.Тернопіль). Ще частину продукції експортують у Білорусь, Молдову, а також Угорщину та Нідерланди.

Previous У Львові створять Молодіжний симфонічний оркестр України
Next Львівська опера та Свірзький замок – у топ 10 світлин конкурсу "Wiki Loves Monuments"

About author

You might also like

Політика Прокоментуй!

Brexit спростить євроінтеграцію України, – польський спікер

Рішення Великобританії про вихід з Євросоюзу може спростити шлях України в напрямку євроінтеграції Таку думку висловив маршалок Сейму Польщі Марек Кухчинський на спільному брифінгу з головою Верховної Ради Андрієм Парубієм

Львівщина Прокоментуй!

Львів’янка здобула дві медалі Чемпіонату світу з легкої атлетики

У місті Стара Загора, що у Болгарії, завершився ІІІ Чемпіонат світу з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху. Представниця Львівщини Соломія Куприч у складі естафетних команд виборола до скарбнички національної

Львівщина Прокоментуй!

Археологи на Львівщині виявили християнський цвинтар давньоруської доби

Під час розкопок на Львівщині археологи виявили християнський некрополь ХІІ–ХІІІ ст. Відкритий християнський цвинтар розташований біля окільної частини давньоруського міста Пліснеськ (неподалік від с. Підгірці Бродівського району Львівської області), яке