Львівщина на 100% готова до впровадження пенсійної реформи

Львівщина на 100% готова до впровадження пенсійної реформи

Львівщина на 100% готова до впровадження пенсійної реформиПро це повідомили під час селекторної наради щодо впровадження пенсійної реформи під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

«Львівщина повністю готова до виплат. Рішення прийняте Верховною Радою за поданням Уряду та підтримки Президента є позитивним і вже викликає зацікавлення мешканців Львівщини. Люди цікавляться нововведеннями і впровадження є важливими для них. Важливо також, щоб ці кошти пройшли через Укрпошту, підтримали державне підприємство та збалансували фінансову ситуацію. Вважаємо, що це також вплине на макроекономічні позитивні показники та збільшення ємкості внутрішнього ринку  в Україні», – зазначив під час наради голова Львівської ОДА Олег Синютка, повідомляє прес-служба ЛОДА.

Також очільник області клопотав щодо необхідності внесення змін до постанов Кабміну номер 76 та 719 із врахуванням інтересів родин загиблих бійців АТО, добровольців та учасників Революції Гідності.

«Із таким величезним позитивним кроком важливо врахувати потреби категорій мешканців, які надзвичайно важливі для суспільства», – наголосив Олег Синютка.

Нагадаємо, 3 жовтня Верховна Рада ухвалила урядовий проект закону про підвищення пенсій. За попередніми розрахунками, відповідно до прийнятого Закону, пенсії збільшаться у 77 % пенсіонерів Львівщини, середня сума підвищення складе 564 гривні.

Крім того, Законом скасовано 15-ти відсоткове зниження пенсій працюючим пенсіонерам. Сьогодні на Львівщині 129,5 тисяч працюючих пенсіонерів, 24,3 тисячам з яких пенсія виплачувалася у 85 відсотковому розмірі. Відповідно до прийнятого Закону, даним особам буде відновлено виплату пенсії у повному розмірі.

У Львівській області 660,5 тисяч пенсіонерів (95,6% від загальної чисельності цивільних пенсіонерів) отримують пенсію за нормами Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Тобто, їх пенсії підлягають осучасненню.

Зазначимо, Пенсійний фонд України попередньо провів підготовчу роботу для здійснення осучаснення пенсій, програмне забезпечення розроблено та протестовано. Таким чином, вже в жовтні місяці органи Пенсійного фонду забезпечать виплату підвищеного розміру пенсій у зв’язку з їх осучасненням.

Previous Як Жовківщина постраждала від негоди (ФОТО)
Next На Львівщині відкрили виставку про вимушених переселенців

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

При ДАБІ утворено територіальний осередок Громадської ради

Під керівництвом голови облдержадміністрації Олега Синютки відбулося засідання Координаційно-дорадчої ради з питань підприємництва при Львівській ОДА. На засіданні було розглянуто стан виконання протокольних доручень стосовно роботи департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції

Медіаорганізації закликають владу не зривати реформу комунальних ЗМІ

Національна спілка журналістів України та Українська асоціація медіа бізнесу  занепокоєні зволіканням із затвердженням Постанови Кабінету Міністрів зі списком редакцій, які беруть участь у пілотному етапі реформування. Протягом останнього місяця вже

Львівщина Прокоментуй!

14 активістів постраждали через зіткнення з поліцією у Львові

За наданням медичної допомоги після зіткнень з поліцією біля пам’ятника Степану Тудору у Львові звернулось 14 осіб. Про це на брифінгу повідомив голова Львівської обласної організації “Сокіл” Богдан Федун, повідомляє