Голова Львівської ОДА Олег Синютка оглянув ветлабораторію Львівщини, де виявляють АЧС

Голова Львівської ОДА Олег Синютка оглянув ветлабораторію Львівщини, де виявляють АЧС

Очільник області Олег Синютка та директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз відвідали приміщення Львіської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини. Серед основних напрямків роботи закладу – діагностика АЧС свиней в областях Західної України та моніторинг залишків токсичних речовин у продуктах тваринного походження. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Лабораторія складається із 12 відділів і є учасником Міжнародного технічного проекту між США та Євросоюзом. Методичне забезпечення діяльності лабораторії здійснює Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.

У межах візиту голова Львівської ОДА Олег Синютка оглянув обладнання, яким оснащені відділи та поспілкувався з працівниками щодо основних напрямків діяльності закладу.

Лабораторія має матеріально-технічну базу (територію і будівлі, лабораторне обладнання і апаратуру, віварій з піддослідними тваринами тощо) та проводить у повному обсязі і на сучасному рівні різні дослідження, а також державну ветеринарно-санітарну експертизу на агропродовольчих ринках.

За словами директора лабораторії Романа Сімонова, в закладі розробили Концепцію реформи лабораторно-діагностичної мережі області з питань визначення здоров’я тварин, безпеки сільськогосподарської та харчової продукції на 2015-2017 рр.

Відтак, у зв’язку із створенням Держспоживчслужби до кінця року згідно з Концепцією планують розширити галузь акредитації Львівської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини на 76 показників.

Previous Батько судиться із синами на Львівщині, - подробиці шокуючої історії у Жовкві (ВІДЕО)
Next У Львові сформувалася нова громадська організація з представників різних політичних партій

About author

You might also like

Садовий оголошує конкурс на проведення та облаштування Великоднього ярмарку

З метою збереження національних традицій, створення святкової атмосфери відпочинку, в рамках Великодніх свят Львівська міська рада оголошує конкурс на проведення та облаштування Великоднього ярмарку. Заявки потрібно подати у департамент економічного

Економіка Прокоментуй!

У Трускавці відбудеться відкриття сучасної твердопаливної котельні

Котельня запрацює на території МРЦ “Перлина Прикарпаття” (м. Трускавець, вул. Степана Бандери, 71). В опалювальному сезоні 2016-2017 р. дана котельня дасть можливість замістити 420 тис метрів кубічних газу та зекономити

Львівські депутати виступили проти перевірки чиновників

Депутати Львівської обласної ради двічі провалили прийняття проекту заяви про необхідність перевірки посадовців щодо незаконного збагачення. Про це пише журналіст Михайло Галущак. Першого разу просто не включила це питання у