Франковий виш відзначив 18-ту річницю отримання статусу національного

Сьогодні, 11 жовтня, Львівський національний університет імені Івана Франка відзначив 18-ту річницю отримання статусу національного. З цієї нагоди у актовій залі Франкового вишу відбулась урочиста Вчена ради університету.

Ректор університету Володимир Мельник ознайомив присутніх із досягненнями навчального закладу, а також стратегічними завданнями вишу.

«В університеті засадничими є принципи поваги до викладача та студента, демократичності при ухваленні рішень, прозорості у фінансово-дипломатичних питаннях, відповідальності за виконання поставлених завдань, слідування національним та академічним традиціям. Разом з тим ми свідомі тим проблемам та викликам часу, які стоять перед нами. Все це дає підстави оптимістичної оцінки перспективи розвитку університету у сучасному світі. Колектив університету збереже свій  національний вимір і вирішить питання реформування науково-навчального процесу, суттєвого підвищення якості навчання, підготовки компетентних фахівців. Це наше стратегічне завдання. Також найвизначнішими досягненнями нашого університету є здобутки наших викладачів і студентів, науковців та аспірантів. Приємно відзначити, що потяг молоді до науки не згасає», – наголосив ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Володимир Мельник.

Унверситетську спільноту привітав перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Україна сьогодні відбудовується, незважаючи на ті виклики, які є перед нею, пов’язані з Російською агресією. Але все залежить від знань з якими ми кожного дня будуємо нашу країну, від того, яким чином ці знання матеріалізуємо в щоденній нашій праці. Саме від вас – науковців, вчених, викладачів, студентів залежить, яким чином буде розвиватися наша країна. Адже знання  – це зерна, які сіються на грунт, і від того, хто доглядатиме цей грунт залежить яким виросте дерево освіти і науки. Хочу подякувати вам за щоденну працю, а також за принципову позицію університетської спільноти в часи випробувань та викликів», – наголосив Ростислав Замлинський .

Також в межах заходу перший заступник голови Львівської ОДА вручив представникам професорського та викладацького складу університету державні відзнаки.

Previous Делегація з Львівщини взяла участь у 59-й Міжнародній машинобудівній виставці
Next Аграріям Львівщини роз’яснили правові аспекти використання невитребуваних земельних ділянок

About author

You might also like

Україна Прокоментуй!

Львівська обласна рада на своєму засіданні дасть оцінку подіям, які сталися в Гуті Пеняцькій

Вандалізм у Гуті Пеняцькій організований силами, які зацікавлені у погіршенні стосунків між Україною та Польщею. Про це сьогодні, 11 січня, перебуваючи на місці злочину, заявив заступник голови Львівської обласної ради

Шахістка Анна Музичук – найкраща спортсменка Львівщини

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращого спортсмена Львівщини за підсумками спортивного грудня 2016 року.

Як жінка у центрі Львова заблокувала рух трамваїв (ФОТО, ВІДЕО)

У Львові жінка заблокувала рух трамваїв на вулиці Коперника. Жінка припаркувала автомобіль і пішла забирати дитину. На місце прибули працівники поліції. Пов’язано