Екологи визначили переможців конкурсу “Зелені оази Львівщини”

Екологи визначили переможців конкурсу “Зелені оази Львівщини”

У приміщенні департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації відбулося нагородження переможців обласного огляд-конкурсу “Зелені оази Львівщини”. Про це повідомили в департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.  

Як повідомив директор департаменту Руслан Гречаник, участь у конкурсі взяли колективи сімнадцяти загальноосвітніх та чотирьох позашкільних навчальних закладів області. Учнівська молодь напрацьовувала проекти з покращення зовнішнього озеленення та ландшафтного дизайну території загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, шкіл-інтернатів. Найкращі роботи визначала конкурсна комісія.

Переможців визначали у таких номінаціях: “Краще озеленення та ландшафтний дизайн території загальноосвітнього навчального закладу області”, “Краще озеленення та ландшафтний дизайн території позашкільного навчального закладу області”.

Так, у номінації “Краще озеленення та ландшафтний дизайн території загальноосвітнього навчального закладу області” І місце здобула Рудківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В. Жеребного Самбірського району. ІІ місце посіли НВК “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад-учнівське лісництво ім. о. І.Могильницького” с.Міженець Старосамбірського району, Пониковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Бродівського району та Ясенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Бродівського району. ІІІ місце здобули Синьківський НВК Радехівського району, Червоноградська ЗОШ I-III ступенів № 9 та Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Яворівського району.

У номінації “Краще озеленення та ландшафтний дизайн території позашкільного навчального закладу області” І місце виборов Комунальний заклад Львівської обласної ради “Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді”, ІІ місце – Дрогобицький  регіональний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, ІІІ місце – Бориславська міська станція юних натуралістів.

Варто зазначити, що організатором конкурсу виступив КЗ ЛОР “Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді” за сприяння департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації та обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Previous Світовий конґрес українців святкуватиме 50-річчя у Львові
Next Турківщина приймає Кубок України із лижних перегонів

About author

You might also like

На Львівщині відбудеться унікальний Ярмарок органічної та натуральної продукції

14-15 жовтня на території парку імені Івана Франка у Львові триватиме Ярмарок органічної та натуральної продукції. 30 виробників з різних регіонів України презентуватимуть сертифіковані органічні овочі, яйця, мед, крупи, соки,

Львівщина Прокоментуй!

На Львівщині керівник РДА написала заяву на звільнення

Голова Жовківської РДА Надія Щур написала заяву на звільнення. Про це у Фейсбуці повідомила голова Львівської ОДА Олег Синютка, пише Depo.Львів. “Зважаючи на суспільний резонанс, голова Жовківської РДА написала заяву

У Львові лікарі об’єднуються заради порятунку дітей

У понеділок, 25 вересня, о 12.00 год. у конференц-залі медичного центру «Медікавер»,  за адресою м. Львів, Антоновича 102, відбудеться прес-конференція присвячена роботі 7-ї Міжнародної виїзної клініки під керівництвом доктора Генадія