Екологи визначили переможців конкурсу “Зелені оази Львівщини”

Екологи визначили переможців конкурсу “Зелені оази Львівщини”

У приміщенні департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації відбулося нагородження переможців обласного огляд-конкурсу “Зелені оази Львівщини”. Про це повідомили в департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.  

Як повідомив директор департаменту Руслан Гречаник, участь у конкурсі взяли колективи сімнадцяти загальноосвітніх та чотирьох позашкільних навчальних закладів області. Учнівська молодь напрацьовувала проекти з покращення зовнішнього озеленення та ландшафтного дизайну території загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, шкіл-інтернатів. Найкращі роботи визначала конкурсна комісія.

Переможців визначали у таких номінаціях: “Краще озеленення та ландшафтний дизайн території загальноосвітнього навчального закладу області”, “Краще озеленення та ландшафтний дизайн території позашкільного навчального закладу області”.

Так, у номінації “Краще озеленення та ландшафтний дизайн території загальноосвітнього навчального закладу області” І місце здобула Рудківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В. Жеребного Самбірського району. ІІ місце посіли НВК “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад-учнівське лісництво ім. о. І.Могильницького” с.Міженець Старосамбірського району, Пониковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Бродівського району та Ясенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Бродівського району. ІІІ місце здобули Синьківський НВК Радехівського району, Червоноградська ЗОШ I-III ступенів № 9 та Старицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Яворівського району.

У номінації “Краще озеленення та ландшафтний дизайн території позашкільного навчального закладу області” І місце виборов Комунальний заклад Львівської обласної ради “Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді”, ІІ місце – Дрогобицький  регіональний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, ІІІ місце – Бориславська міська станція юних натуралістів.

Варто зазначити, що організатором конкурсу виступив КЗ ЛОР “Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді” за сприяння департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації та обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Previous Світовий конґрес українців святкуватиме 50-річчя у Львові
Next Турківщина приймає Кубок України із лижних перегонів

About author

You might also like

На кордоні з Польщею прикордонники затримали близько 20 кілограмів бурштину

Сьогодні прикордонники Львівського загону та працівники фіскальної служби на кордоні з Польщею виявили  близько 20 кілограмів бурштину. «Сонячне каміння» через пункт пропуску «Угринів» намагався вивезти наш співвітчизник. Партію каміння чоловік

Електропостачання відновили вже у 22 населених пунктах

Станом на 16:00 четверга, 11 серпня, електропостачання відновили у 22-ох населених пунктах області. У 5-ти ще тривають відновлювальні роботи. Про це повідомив т.в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської

Понад 130 населених пунктів Львівщини — вже зі світлом

Енергетики відновили електропостачання понад 130 населених пунктів Львівщини, які залишались без світла через негоду. Станом на 16:00 год. сьогодні внаслідок стихії знеструмлені 4 лінії електропередачі напругою 6-10 кВ повністю та