Для проїзду транспорту закрили перехрестя вул. Стуса – пр. Червоної Калини

Для проїзду транспорту закрили перехрестя вул. Стуса – пр. Червоної Калини

За інформацією ЛКП «Львівавтодор», у зв’язку з виконанням робіт з будівництва каналізаційного колектора, від сьогодні, 4 травня, і до 1 червня для проїзду закрили перехрестя вул. Стуса – пр. Червоної Калини. Роботи здійснюють в межах будівництва трамвайної лінії на Сихів.

Нагадаємо, згідно з проектом, буде прокладено 11,5 км колії в обидва боки по вул. Стуса вздовж пр. Червоної Калини до ринку «Санта-Барбара». Тендер на виконання робіт виграла компанія «ONUR» (Туреччина). Технічний нагляд за ремонтними роботами здійснює французька компанія «Еджіс Інтернешнл».

З Сихова до центру трамваєм можна буде дістатися за 25-30 хвилин. Окрім цього, проект має на меті зменшити транспортне навантаження найбільшого житлового масиву Львова (150 000 мешканців), що матиме позитивний вплив на екологічну ситуацію району та соціальний добробут львів’ян.

Проект реалізовується за рахунок кредиту від ЄБРР у розмірі 12 млн. євро, гранту німецького уряду у 5 млн. євро, технічної допомоги ЄС у розмірі 1,5 млн. євро та за кошти з міського бюджету – 8,850 млн. євро.

Previous У Львові відкривають виставку міні-акваріумів
Next Корпус Миру США проведе конференцію у Львові

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Львівським школярам подарували гвинтівку

Львівський підприємець Максим Бризіцький подарував пневматичну гвинтівку для 91 школи у Львові. Про це у Фейсбуці повідомив громадський активіст Ігор Зінкевич. “Тепер діти мають як повноцінно проходити довоєнну підготовку (ДПЮ)

Львівщина Прокоментуй!

4 липня – аукціон з продажу права оренди земельних ділянок разом із водними об’єктами

У понеділок, 4 липня, відбудуться земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок разом із водними об’єктами. Останній день подачі заявок на участь – 24 червня 2016

Культура Прокоментуй!

У Львові відбудеться форум видавців

13 вересня у Львові відбудеться 24-ий Міжнародний форум видавців. Як зазначають організатори, захід проходитиме на один день довше звичайного – до 17 вересня.   Про це під час організаційної наради