Депутати погодили компенсаційні виплати на пільговий проїзд для АТП-1

Депутати погодили компенсаційні виплати на пільговий проїзд для АТП-1

На засіданні комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики ЛМР депутати розглянули звернення управління транспорту щодо внесення змін у кошторис витрат, зокрема, компенсаційні виплати на пільговий проїзд. Про це інформує інформаційний портал ЛМР.

Як пояснив в.о. начальника управління транспорту ЛМР Олег Партика, через  блокування у судах конкурсу на перевезення, управління транспорту не може  компенсувати підприємствам витрати за перевезення пільгових категорій.  

За словами голови комісії Остапа Доскіча, загалом транспортні перевезення у Львові зараз перебувають у патовій ситуації. Однак незважаючи на судові рішення, робота транспортників не повинна зупинятися.

«Звернення щодо неякісного надання  транспортних послуг приватними перевізниками до нас на комісію останнім часом стають уже традиційними. Зокрема, сьогодні маємо декілька скарг щодо зникнення маршруту номер 35. Якщо раніше на цьому маршруті було декілька автобусів, то зараз перевізник узагалі зняв усі транспортні засоби із цього маршруту.

Як повідомив Олег Партика,  проблема із цим маршрутом справді існує.

«За останній час з цього маршруту звільнилося усі 10 водіїв. Курсування транспортних засобів на маршруті номер 35, за словами перевізника, є збитковим. Однак на сьогодні 2 автобуси відновили курсування, ведуться пошуки водіїв, які б погодилися працювати на цій ділянці».

Previous Наприкінці року на зарплату в бюджетній сфері Львівщини бракуватиме понад 300 млн грн, – Демків
Next У Львові обговорять забудову вулиці Трускавецької

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Синютка звільнив Тура

Голова Львівської ОДА Олег Синютка підписав заяву про звільнення заступника директора департаменту освіти та науки Львівської ОДА – начальника управління фінансово-економічної діяльності та організаційно-кадрової роботи Ореста Тура. Про це пише Depo.Львів

Львівщина Прокоментуй!

У Львові утворився новий фонтан (ФОТО)

У Львові на вулиці Демнянській, 24 прорвало гідрант. Про це пише Варта-1. Подія сталась о 15:00 На вулиці тече вода. Пов’язано

У Львові відбудеться зустріч із засновниками компанії MAY-B

Запрошуємо журналістів в неформальній атмосфері поспілкуватися з Вольфгангом Фабішем та Раулем Фабішем – засновниками компанії MAY-B MAY-B це німецький стартап з розробницьким центром у Львові. MAY-B була заснована в 2016