Де і коли зустрічатимуть національну олімпійську збірну

Де і коли зустрічатимуть національну олімпійську збірну

У період з 23 до 26 серпня заплановано урочисту зустріч національної олімпійської збірної України із Олімпіади у Ріо. Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Звертаємо увагу, що урочисті зустрічі медалістів відбуватимуться у терміналі “Д”, зал прильотів, 1 поверх аеропорту “Бориспіль”.

Точну дату, час та місце повідомлять додатково, скоріше за все це буде нічний час. Організацію зустрічей олімпійців із Ріо забезпечує НОК України.

Окрім того, привітання спортсменам, тренерам та команді можна надсилати безпосередньо в штаб української збірної у Ріо за тел. +552120226627 або на електронну пошту: anna.sorokina@noc-ukr.org.

Охочим взяти участь в урочистій зустрічі команди необхідно заздалегідь зареєструватись. Всі оперативні питання за телефонами: 050-383-07-10, (044)379-12-87.

Previous На мистецький вікенд до Львова завітали мешканці Бродівщини
Next Оновлені навчальні програми для 1-4 класів доступні онлайн

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Вулиці Львова патрулюватиме Нацгвардія

Патрульна поліція міста Львова патрулюватиме вулиці Львова разом із представниками Національної гвардії України. Про це під час сесії ЛМР повідомив т.в.о. заступника начальника управління Національної поліції у місті Львова Максим

Львівщина Прокоментуй!

До 1 серпня компанія «АVЕ Львів» має очистити від ТПВ перевантажувальну станцію на вул. Північній у Львові

За час відколи Львівська ОДА вкотре взялась допомагати очищувати від сміття місто Львів, компанія «АVЕ Львів» спромоглась зменшити кількість ТПВ на перевантажувальній станції на вулиці Північній лише на 600 тонн.

У Радехові встановлять рекорд України

«Стіл графа Бадені» – атракція під такою назвою відбуватиметься під час Першого західноукраїнського фестивалю «Куховарня RadoFest». Стіл завдовжки із футбольне поле засервірують стравами української кухні та частуватимуть усіх присутніх гостей.