Ювенальна юстиція в Україні. Курс до культурної цивілізації чи закордонні інвестиції в знищення нації?

Ювенальна юстиція в Україні. Курс до культурної цивілізації чи закордонні інвестиції в знищення нації?

Ювенальна юстиція створена, начебто, для того, щоби держава мала змогу захищати права дитини. Чи так то насправді?

юстиція

Ілюстрація з сторінки Galina Romanovskaya

Трохи історії, або, як створювалась «пекельна машина»

Початок видався наче доволі добрим і приємним – в американському штаті Ілінойс впровадили щось на кшталт системи роботи з дітьми, які скоїли злочин, або тими, що мали схильність до цього. Система ювенальної юстиції створювалась і впроваджувалась поступово, спотворюючись. В цьому випадку дуже доречний вислів: добрими намірами висланий шлях до пекла.

На якомусь етапі ювенальна юстиція стала просто відбирати дітей у батьків, що, за нормами прийнятих нових законів, були неспроможні добре і правильно їх виховати. Страшно те, що відібрати дитину можуть як у агресивних алкоголіків, так і у нормальних люблячих батьків, які у виховних цілях просто можуть дати іноді неслуху запотиличника, або ляснути нижче спини.

Ювенальна юстиція і менталітет українських батьків – явне неспівпадіння

В святому письмі сказано, що дітей треба виховувати в любові і строгості. Для нас, слов’ян є нормальною практикою і легкі батьківські запотиличники, і праця на рідній землі з малечку. А ще, що може бути краще за гуляння по калюжах після теплого дощу, швидкого весняного футболу на ледь зеленій траві, після якого одяг дитини схожий на суцільний шмат бруду! Тож, хочу, щоб ви знали – якщо представнику ювенальної системи тільки здасться, що дитина брудна, або її б’ють батьки, або заставляють працювати, такі батьки можуть втратити своє викохане чадо за одну мить. «Ювенальщики» зазвичай не церемоняться.

Ювенальна юстиція в Україні. Стан речей

Начебто немає у нас офіційно цього лиха ще. Але нещодавно виявляється відбулось 10-е (вже!) засідання чиновників, що відповідають за впровадження ювенальної юстиції в Україні. В цьому дійстві приймали участь як українські виконавці, так і зарубіжні замовники створення «ювеналки» в нашій країні. Ви запитуєте, які такі замовники? Я відповім – це «благородний» ЮНІСЕФ та канадське агентство міжнародного розвитку CIDA, і це ще не всі вкладники.

Виявляється, уже 10 років міністерством сім’ї та молоді в нашій країні впроваджуються нормативно-законодавчі документи, згідно яким чиновники мають право відбирати дітей не тільки у дійсно поганих батьків, але також і у цілком нормальних людей.

Ця ракова пухлина тихо і непомітно розповсюджується по нашій рідній землі. А ми з вами поки що практично нічого про неї не знаємо.

Страшно те, що ця система вже працює у нас. Є реальні приклади. Нещодавно в мережі Інтернет ви могли бачити звістку про самогубство молодої мами, в якої забрали двійко дітей. Це була цілком нормальна, забезпечена родина, діти мали все, що треба, навіть більше, сусіди кажуть, що сім’я жила добре, без сварок і побоїв. Тож чому відібрали дітей! Це сталось 15 вересня 2010 року в Полтавській області. До речі, виявилось, що в цій місцині, саме в Лохвицькому районі, це був далеко не єдиний випадок.

Чому чистих, здорових, нормальних дітей забирають з цілком нормальних сімей? Невже дитині буде краще в дитячому домі? Кому потрібно знищувати сім’ї українців?

Чому дітей віддають в дитячі дома, нехтуючи їх правами і потребами?

Початок покладено. Саме в глухих селах, де люди не мають ні грошей на допомогу юристів, ні необхідних знань для того, щоби мати можливість захиститись.

Виявляється, перевірочний, пробний, «лабораторний» етап ювенальна юстиція в нашій країні проходить саме зараз.

Трохи сухої статистики:
В 1998 році відібрано 2800 дітей;
В 2008 році – 14800 дітей.

Як вам такі цифри? За десять років кількість відібраних дітей зросла на 12000 за рік – чим не підтвердження активного функціонування в країні ювенальної юстиції?!

Зараз статистика чомусь дуже таємна. Я не змогла знайти інформацію про відібраних дітей ні за минулий рік, ні за позаминулий. Наводить на деякі думки. Чому від нас ховають такого роду інформацію? Чому таємно вступають в дію такі закони?

Де зараз відібрані діти?

Ні для кого не є таємницею, що українські дитячі дома просто не можуть фізично прийняти таку велику кількість дітей. Тому напрошується питання – кому потрібні українські діти з нормальних сімей, здорові та виховані?

Як вам таке: американські гомосексуальні сім’ї уже всиновили більше 300 тисяч дітей, більшість з яких привезено із-зі кордону. Попит на такі всиновлення значно зростає. В нашій країні ставлення до закордонних потенціальних «батьків» дуже лояльне. В лютому 2011 року за прийняття закону, що дозволить легко всиновлювати наших дітей іноземцям та одностатевим парам проголосували 288 депутатів. Україна намагається «привести своє законодавство до стандартів Европи» за рахунок наших дітей?

Чим нас годують і навіщо?

Як ви вважаєте, чому ЗМІ постійно годують нас страшними сюжетами про побиття та зґвалтування дітей? Чому так багато зараз говорять про безкарність жорстоких несамовитих батьків? Чому те, чого і раніше не бракувало, саме зараз ллється на нас з екранів телевізорів в найбільш яскравих фарбах?

Все просто – ведеться звичайна підготовка отаким страшним способом до введення офіційно ювенальної юстиції в Україні як панацеї від жорстокого ставлення до дітей.

Така проста і дієва схема відпрацьована вже не в одній державі. Яскраво описані гучні справи вбивства дітей батьками призвели до загальної істерії суспільства. Суспільство вважає, що занадто слабо працює служба захисту прав дітей….тому…. Вірно – всіх врятує саме жорстка ювенальна юстиція! Але зараз про наслідки впровадження цієї системи знають або здогадуються одиниці. Впроваджені правила і норми не будуть розбиратись, чи то був виховний запотиличник від справжнього доброго батька, чи побиття, отримане дитиною від жорстокого збоченця. Правило – є правило – ударив – дитину відібрали.

В чому та сама родзинка системи?

Працівники системи мають право самі вирішувати, навіть не дуже покладаючись на факти, чи має дитина залишатись в сім’ї, чи її потрібно вилучити. Тобто, якщо чиновнику здалось, що дитині загрожує небезпека, навіть умовна, якщо у чиновника навіть прослизне така думка, то він має право забрати дитину. Без права бачитись з «поганими батьками».

В чому може полягати така небезпека для дитини з погляду «ювенальщика»? О, ювенальна юстиція залишила своїм виконавцям дуже широке поле для діяльності і для польоту фантазії. Навіть невелика площа кімнати, в якій живе цілком щаслива дитина, може показатись небезпекою, або забруднений на прогулянці одяг.

Залишаються питання: невже дитині буде краще в дитячому будинку, де з ним можуть статись страшні речі, ніж вдома з рідними люблячими батьками! Де піклування про дитину? Чому система, прикриваючись гаслами про укріплення сімей, навпаки рушить їх?

Жахіття «ювеналізованої» Фінляндії

Вилучені з сімей діти, в Фінляндії живуть в таких собі дитячих будинках, що нагадують концентраційні табори. Діти постійно тікають звідки, просто щоби потрапити додому, але їх ловлять. Після таких втеч їх дехто називає політв’язнями. І в цьому таки є сенс. Можете собі уявити, як живеться дітям в таких ювенальних таборах, і наскільки щасливі і повноцінні члени суспільства з них виростають.

Ще одне – згідно законів ювенальної юстиції, вбиті горем батьки, що втратили сенс життя, коли у них відібрали рідну дитину, мають платити аліменти тим, хто всиновить їх сина або дочку!

Виходячи з усього сказаного вище, напрошується висновок, що ювенальна юстиція – це не просто зло. Це система, яку впроваджують для знищення нації. Знищення шляхом руйнування здорових сімей, здатних змінити країну на краще. Ми повинні захистити Україну і наших дітей від цього зла!

Previous Набої для футболки
Next Деолігархізація. Далі буде.

About author

You might also like

Вибір редактора Прокоментуй!

Як у Львові збирали кошти на благодійність

У сквері «На валах» відбулась благодійна фотовиставка просто неба «На прищіпках». Вже понад півтора десятка професійних фотографів та чимало любителів мистецтва фотографії долучились до допомоги важкохворим дітям. Свої світлини на

Львівщина Прокоментуй!

У Львові відбулися урочистості з нагоди дня створення СБУ

У Львові відбулися урочисті заходи з нагоди дня створення Служби безпеки України. У п’ятницю, 25 березня, відбулися убористості в Управлінні СБУ у Львівській області. Учасників події було близько 200 осіб.

Культура Прокоментуй!

«HighWay» випускає новий кліп. Уперше за три роки…

Гурт «HighWay» нарешті вийшов із «підпілля»: після тривалої творчої паузи хлопці презентували нову пісню – «Звалюю». На неї вони також зняли кліп, який презентують уже зовсім скоро. Про що пісня