На Львівщині вшанували пам’ять Ігоря Білозіра

На Львівщині вшанували пам’ять Ігоря Білозіра

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, заступник голови Володимир Гірняк та заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Підлісний взяли участь у заходах з вшанування пам’яті Ігоря Білозіра. Про це повідомила прес-служба облради.

Сьогодні на Личаківському кладовищі біля могили Ігоря Білозіра відправили панахиду. Керівництво Львівщини, друзі Ігоря Білозіра та представники громадськості поклали квіти на могилу, а Львівська Державна Академічна чоловіча хорова капела «Дударик» виконала пісні Ігоря Білозіра.

Previous Невідомі намагалися поцупити бордюри на вулиці Коломийській
Next Протягом місяця у Вроцлаві діятиме резиденція Львова

About author

You might also like

Вибір редактора Прокоментуй!

Львівщина та Луганщина обмінялись вчителями

Уже втретє майже 5 десятків педагогів із області вирушили на Луганщину в межах освітнього проекту «Схід і Захід разом». Обмінятись досвідом, поділитись своїми навиками та перейняти щось від освітян прифронтових

Львівщина Прокоментуй!

Зі Львова вивезли понад 12 тисяч тонн ТПВ з перенакопичених контейнерів

З міста Львова вивезли понад 12 тисяч тонн ТПВ з перенакопичених контейнерів. Про це сьогодні, 14 липня, під час брифінгу повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Назарій Романчук.

На Львівщині не передбачили коштів на перевезення пільговиків

Влада просто заграє із населенням, коли обіцяє пільги на проїзд у транспорті, а насправді  перекидає фінансове навантаження на плечі перевізників та переводить все у площину «водій-пільговик». Так прокоментував відсутність коштів