Чому я не буду сумувати за ТВі

Чому я не буду сумувати за ТВі

Йшов третій (чи навіть четвертий) день так званого “рейдерського захоплення” каналу ТВі. Сторони б’ються лобами об стіни, обсирають одне одного і погрожують чесним якщо не земним, то небесним судом.

Споглядаючи це видовище (а інакше не скажеш, враховуючи кількість і якісь перипетій), вимушений констатувати, що на диво – мені виявилось все одно. Абсолютно все одно. Раніше, рочків так 5 назад, я б навіть пішов за це на демонстрацію, а зараз – мені начхати.

Причин є декілька. Перша – телебачення вже давно стагнує і помирає. Повільно, але котиться на схил його сонце. В молодих сім’ях, до яких належу і я, і практично всі мої друзі мого ж віку, вже давно ніхто не тягне в дім телевізійний кабель. Максимум – вішають супутникову тарілку, та й ту вмикають вкрай рідко. Основний же контент на їхніх плазмових панелях – забугорні серіали, програми а-ля Діскавері, увімкнені з медіаплеєра і т.і.. Тобто в їхньому розумінні – у них власне телебачення, яке відіграє саме ті функції, які вони хочуть. І функції політінформації воно не відіграє точно. Відіграють сайти, блоги, форуми – який завгодно інтернет-майданчик, де люди можуть висловитися практично без цензурних обмежень. Але не їхнє особисте “телебачення”.

Друга – “покоління Шустера”, яке ковтає кожне політичне ток-шоу з широко відкритою “хліборізкою”, теж покидає цей світ. А передати досвід “політобачення” ніяк, бо в молодого покоління свої пріоритети. І вони можуть коливатися як в сторону повного аполітизму, так і в сторону відвертого несприйняття стаціонарної промивки мізків перед телевізором і бажання донести свою окрему думку. В кожної позиції свої сильні і слабкі сторони.

І третя – я не можу нічого змінити. Конфлікт – він там, нагорі, в сфері багатих і впливових, до якої мені особисто – як до неба рачки. І від того, у кого ТВі залишиться, мені нічого не впаде. І не треба казати про свободу слова і все таке. В кожного своя свобода, і кожний власник здорових незафімознених мізків розуміє це, і створює свою власну інформаційну систему, тим більше що зараз для цього є всі можливості.

Тому якщо колишній ТВі помре, а тушку продадуть (за чутками) Медведчуку, який влаштує там рупор “РуСССкава міра” і “Митно-млинного союзу” – я не сильно збіднію. Просто перенесу канал у своєму плейлисті в його кінець. І кожний залишиться при своїх.

Previous Подарунок
Next Ботанічний сад Кривого Рогу

About author

You might also like

Україна Прокоментуй!

Ботанічний сад Кривого Рогу

Кожен, хто вважає що вміє писати, завжди намагається хоча б разок «оспівати» квітучі сади України. І хоча можливо то чистої води банальщина, але чесно, душа настільки радіє весняним садам і

Садовий знову пожалівся на невідомих бандитів

Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував ситуацію щодо сьогоднішнього пленарного засідання. Зокрема, мер зазначив, що вже прийнято кілька важливих ухвал, серед яких – зміни до бюджету. Однак, ще понад 250

Україна Прокоментуй!

ДПСУ нагадує про важливість належної підготовки документів під час подорожі з дітьми

Держприкордонслужба неодноразово інформувала про порядок здійснення закордонних поїздок з дітьми. Однак і надалі продовжують мати місце випадки надання на паспортний контроль документів, оформлених не належним чином, серед яких трапляються також

  • Якісь телевізори, канали… Люди, ви про що взагалі?

  • Про тренд записів в фейсбуці:)