Чому я не буду сумувати за ТВі

Чому я не буду сумувати за ТВі

Йшов третій (чи навіть четвертий) день так званого “рейдерського захоплення” каналу ТВі. Сторони б’ються лобами об стіни, обсирають одне одного і погрожують чесним якщо не земним, то небесним судом.

Споглядаючи це видовище (а інакше не скажеш, враховуючи кількість і якісь перипетій), вимушений констатувати, що на диво – мені виявилось все одно. Абсолютно все одно. Раніше, рочків так 5 назад, я б навіть пішов за це на демонстрацію, а зараз – мені начхати.

Причин є декілька. Перша – телебачення вже давно стагнує і помирає. Повільно, але котиться на схил його сонце. В молодих сім’ях, до яких належу і я, і практично всі мої друзі мого ж віку, вже давно ніхто не тягне в дім телевізійний кабель. Максимум – вішають супутникову тарілку, та й ту вмикають вкрай рідко. Основний же контент на їхніх плазмових панелях – забугорні серіали, програми а-ля Діскавері, увімкнені з медіаплеєра і т.і.. Тобто в їхньому розумінні – у них власне телебачення, яке відіграє саме ті функції, які вони хочуть. І функції політінформації воно не відіграє точно. Відіграють сайти, блоги, форуми – який завгодно інтернет-майданчик, де люди можуть висловитися практично без цензурних обмежень. Але не їхнє особисте “телебачення”.

Друга – “покоління Шустера”, яке ковтає кожне політичне ток-шоу з широко відкритою “хліборізкою”, теж покидає цей світ. А передати досвід “політобачення” ніяк, бо в молодого покоління свої пріоритети. І вони можуть коливатися як в сторону повного аполітизму, так і в сторону відвертого несприйняття стаціонарної промивки мізків перед телевізором і бажання донести свою окрему думку. В кожної позиції свої сильні і слабкі сторони.

І третя – я не можу нічого змінити. Конфлікт – він там, нагорі, в сфері багатих і впливових, до якої мені особисто – як до неба рачки. І від того, у кого ТВі залишиться, мені нічого не впаде. І не треба казати про свободу слова і все таке. В кожного своя свобода, і кожний власник здорових незафімознених мізків розуміє це, і створює свою власну інформаційну систему, тим більше що зараз для цього є всі можливості.

Тому якщо колишній ТВі помре, а тушку продадуть (за чутками) Медведчуку, який влаштує там рупор “РуСССкава міра” і “Митно-млинного союзу” – я не сильно збіднію. Просто перенесу канал у своєму плейлисті в його кінець. І кожний залишиться при своїх.

Previous Подарунок
Next Ботанічний сад Кривого Рогу

About author

You might also like

Україна Прокоментуй!

На Закарпатті прикордонники затримали хорвата, який перебував у міжнародному розшуку

Вчора громадянина Хорватії, який перебував у розшуку, затримали прикордонники Чопського загону у пункті пропуску «Тиса». Про це повідомила прес-служба ДПСУ. Так, прямуючи на виїзд з України,під час проходження паспортного контролю

Україна 1 коментар

Особливості національної демократії

Анекдот радянських часів: Рейган каже Брєжнєву – у нас в США демократія.  У нас кожен може вийти і перед Білим Домом прокричати – Геть Рейгана! Брєжнєв у відповіть: – Так

Україна Прокоментуй!

Дорогу від Винник до Золочева відремонтують до липня

Сьогодні, 10 квітня, під час робочої поїздки на Львівщину міністр інфраструктури України Володимир Омелян оглянув ремонт дороги “Львів-Тернопіль”, на відтинку від Винник до Золочева. Загалом на трасі Львів-Тернопіль відремонтують 59,6

  • Якісь телевізори, канали… Люди, ви про що взагалі?

  • Про тренд записів в фейсбуці:)