Замки Львівщини передадуть Міністерству культури, – Ганущин

Замки Львівщини передадуть Міністерству культури, – Ганущин

Голова Львівської облради наголошує, що проблема із замками є надуманою

Замки Львівщини передадуть Міністерству культури України. Про це на брифінгу повідомив голова Львівської облради Олександр Ганущин.

За словами Ганущина, частина замкових комплексів, які є у підпорядкуванні Львівської національніої галереї мистецтв не мають належного оформлення права власності.

“До 2008 року Галерея була в обласному підпорядкуванні, але коли на її фінансування забракло коштів, установу передали у підпорядкування Міністерству культури України. Думаю, частина львівських журналістів пам’ятає це рішення. Зараз, маючи прикрий досвід, коли у Львові частина приміщень без належно оформлених документів були вкрадені, ми хочемо убезпечити від такого замки Львівщини”, – сказав Ганущин.

Відтак, з його слів, облрада хоче належним чином оформити право власності на культурні об’єкти та передати їх Міністерству культури.

“Через велику кількість об’єктів у Міністерства просто не доходять руки до цього, тому таким рішенням ми хочемо допомогти Міністерсту. Чому? Бо ці об’єкти на території Львівщини. Думаю, Міністерство нам ще подякує. Наголошую, що проблеми із передачою замків Львівщини немає. Ця проблема видумана”, – сказав Ганущин.

Нагадаємо, опозиційні депутати Львівської облради кажуть, що замки хочуть передати у приватну власність.

Previous Львівська облрада дала дозвіл на користування надрами низці підприємств
Next Як у Садового крали гроші на смітті

About author

You might also like

Україна 4 коментарі

І знову комедія

Українська політика – це просто скарб для митців сатирично-комедійного жанру. Щодня ми маємо матеріал для написання сценаріїв до нових, касових блокбастерів. Сьогоднішній день не є виключенням. Ви вже напевно здогадались.

Політика Прокоментуй!

Львівщина формуватиме спільні цінності у школярів Сходу і Заходу

Сьогодні, 16 вересня, у Львові підписали декларацію намірів про співпрацю між Міністерством освіти і науки України, Львівською ОДА, облрадою та Луганською ЦВА. Про це у “Фейсбуці” повідомив голова Львівської облради

Культура Прокоментуй!

На Личаківському кладовищі вшанували Маркіяна Шашкевича

На Личаківському кладовищі вшанували пам’ять  отця Маркіяна Шашкевича – українського письменника, громадського і культурного діяча, провісника національного відродження на західноукраїнських землях. Про це повідомила прес-служба ЛОДА. Представники області, Шашкевичівської комісії,