Янукович у США: паркан через океан

Янукович у США: паркан через океан

Мабуть, комусь в Україні сьогодні дуже хотілося, щоб новий паркан біля Верховної Ради простягся аж до Нью-Йорка, до будівлі представництва України при ООН. І щоб тим парканом були відгороджені від Януковича американські українці, що збиралися відверто висловити свою думку про останні події в Україні, і про самого пана українського президента.
Зізнаюся, був сьогодні момент, коли я ледь не розчарувався у американському уряді. Це сталося, коли неназваний представник місії України при ООН повідомив, що американська поліція заборонила діаспорі зібратися біля місії, і тим самим  попсувати настрій Януковичу. Я навіть подумав – ну не може такого бути, щоб Сполучені Штати так раптово перетворилися на Україну з її беркутами та парканами.
На щастя, за пару годин зясувалося, що то була елементарна дезінформація із боку українських  чиновників. Втім, всім відомо, що їм збрехати, це як Януковичу по пеньках у Межигірї пострибати.
Що ж, я лише шкодую, що не зміг сьогодні прилетіти із Лос Анжелеса до Нью-Йорку, щоб приєднатися до протестувальників. І можу засвідчити, що українці у Каліфорнії цілком солідарні із співвітчизниками, що прийшли до будівлі представництва України при ООН у Нью-Йорку.
До речі, це лише мене дивує, що відставки Януковича в самій Україні вже практично ніхто не вимагає? Невже зараз лише американські українці вважають це єдиним виходом із антиукраїнської кризи, що склалася в самій Україні?
І невже українські українці й справді змирилися із пануванням над ними двічі несудимого, тричі не вдареного, і тисячу разів не злодія, та всієї його шатії-братії?
Previous Вечірня казочка про Вибір, Мішеньку і Вітеньку
Next Про ПростоПрінт, "майдани" та нову (р)еволюцію

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

На удосконалення систем оповіщення торік скерували майже 640 тис грн

Минулого року у області провели 3 комплексні (у тому числі одну загальнодержавну) та 12 щомісячних технічних перевірок роботи регіональної системи централізованого оповіщення. Про це під час звіту про виконану роботу

Як біля Львова горіло сміттєзвалище

На вулиці Пластовій неподалік Кривчиць біля Львова горіло мале сміттєзвалище. Про це у “Фейсбуці” повідомив депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич. Пожежа виникла о 21:00. Як повідомив Зінкевич, ще два

Львівські перевізники знову страйкуватимуть

Сьогодні, 26 вересня, відбудеться брифінг учасників АТО, а також львівських перевізників та громадських активістів, які доєднуються до наметового містечка у центрі міста. Учасники брифінгу запрошують представників преси та усіх охочих