Янукович у США: паркан через океан

Янукович у США: паркан через океан

Мабуть, комусь в Україні сьогодні дуже хотілося, щоб новий паркан біля Верховної Ради простягся аж до Нью-Йорка, до будівлі представництва України при ООН. І щоб тим парканом були відгороджені від Януковича американські українці, що збиралися відверто висловити свою думку про останні події в Україні, і про самого пана українського президента.
Зізнаюся, був сьогодні момент, коли я ледь не розчарувався у американському уряді. Це сталося, коли неназваний представник місії України при ООН повідомив, що американська поліція заборонила діаспорі зібратися біля місії, і тим самим  попсувати настрій Януковичу. Я навіть подумав – ну не може такого бути, щоб Сполучені Штати так раптово перетворилися на Україну з її беркутами та парканами.
На щастя, за пару годин зясувалося, що то була елементарна дезінформація із боку українських  чиновників. Втім, всім відомо, що їм збрехати, це як Януковичу по пеньках у Межигірї пострибати.
Що ж, я лише шкодую, що не зміг сьогодні прилетіти із Лос Анжелеса до Нью-Йорку, щоб приєднатися до протестувальників. І можу засвідчити, що українці у Каліфорнії цілком солідарні із співвітчизниками, що прийшли до будівлі представництва України при ООН у Нью-Йорку.
До речі, це лише мене дивує, що відставки Януковича в самій Україні вже практично ніхто не вимагає? Невже зараз лише американські українці вважають це єдиним виходом із антиукраїнської кризи, що склалася в самій Україні?
І невже українські українці й справді змирилися із пануванням над ними двічі несудимого, тричі не вдареного, і тисячу разів не злодія, та всієї його шатії-братії?
Previous Вечірня казочка про Вибір, Мішеньку і Вітеньку
Next Про ПростоПрінт, "майдани" та нову (р)еволюцію

About author

You might also like

Садового допитали у справі трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі

Прокуратура області повідомила, що триває слідство у справі трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі, проте наразі ім’я Андрія Садового не фігурує серед винуватців злочину. Про це розповів прокурор Львівської області Юрій Квятківський,

Львівщина Прокоментуй!

На Львівщині будуватимуть нову фабрику

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на Варіанти, на Яворівщині збудують косметичну фабрику. Приватна фірма отримала землю у Шкло для будівництва парфумерно-косметичної фабрики. Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської облдержадміністрації Олега

Україна Прокоментуй!

На Львівщині правоохоронці встановлюють обставини пошкодження пам’ятного знаку жертвам трагічних подій 1944 року

На місце події виїхав начальник Головного управління Національної поліції Львівської області генерал поліції третього рангу Валерій Середа, працює слідчо-оперативна група Сьогодні, 10 січня, у Бродівське відділення поліції поступила інформація про