У головного митника Львівщини дружина-мільйонер

У головного митника Львівщини дружина-мільйонер

Начальник митниці Львівської області Левко Прокіпчук у своїй електронній декларації зазначив  мільйонний прибуток дружини від підприємницької діяльності у 2015 році. Про це повідомляє Львівський портал.

Так, згідно декларації посадовця, у Прокіпчука у власності є гараж, площею 30 кв м, а у його дружини – квартира, площею 78,8 кв.м. Транспортних засобів у родині Прокіпчуків не задекларовано.

Водночас Л. Прокіпчук задекларував 85 тис.823 грн зарплатні за минулий рік, а також 155 грн за викладацьку діяльність у НУ «Львівська політехніка». Також він отримав 589 грн матеріальної допомоги від профспілки митників.

Натомість дружина начальника митниці отримала 980 тис. 265 грн від підприємницької діяльності, також 19 тис. 780 гр – допомога на дитину і 1 тис.26 грн – зарплати у ПАТ “Південьзахіделектромережбуд”. Як зазначено у Єдиному реєстрі юридичних осіб, Орися Прокіпчук замається діяльністю туристичних агентств.

Готівкових коштів Левко Прокіпчук задекларував 122 тис. грн, 1800 доларів, 1150 євро. Натомість кошти своєї дружини головний митник області не зазначив: «[Член сім’ї не надав інформацію]».

Нагадаємо, останні два місяці Л. Прокіпчук очолював у рамках експерименту Івано-Франківську митницю, а у листопаді повернувся до Львівської.

Previous У львівській багатоповерхівці стався вибух
Next Типовий день водія львівської маршрутки

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

У Львові проведуть форум національно-культурних товариств

У неділю, 23 жовтня, у Львові відбудеться форум національно-культурних товариств Львівщини “25 років разом у незалежній Україні”. Про це повідомили в департаменті  з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.

Львівщина Прокоментуй!

На Львівщині з вересня запрацювало 24 бюро безоплатної правової допомоги

З вересня в області відчинили двері для відвідувачів 24 бюро правової допомоги. Про це повідомили у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області. Про це повідомила

Економіка Прокоментуй!

На Львівщині зріс обсяг роздрібної торгівлі

У січні–квітні 2016 року обсяг обороту роздрібної торгівлі відносно аналогічного періоду минулого року за порівняльними цінами збільшився на 0,1% і становив 19834,6 млн грн. Про це повідомив директор департаменту економічної