У головного митника Львівщини дружина-мільйонер

У головного митника Львівщини дружина-мільйонер

Начальник митниці Львівської області Левко Прокіпчук у своїй електронній декларації зазначив  мільйонний прибуток дружини від підприємницької діяльності у 2015 році. Про це повідомляє Львівський портал.

Так, згідно декларації посадовця, у Прокіпчука у власності є гараж, площею 30 кв м, а у його дружини – квартира, площею 78,8 кв.м. Транспортних засобів у родині Прокіпчуків не задекларовано.

Водночас Л. Прокіпчук задекларував 85 тис.823 грн зарплатні за минулий рік, а також 155 грн за викладацьку діяльність у НУ «Львівська політехніка». Також він отримав 589 грн матеріальної допомоги від профспілки митників.

Натомість дружина начальника митниці отримала 980 тис. 265 грн від підприємницької діяльності, також 19 тис. 780 гр – допомога на дитину і 1 тис.26 грн – зарплати у ПАТ “Південьзахіделектромережбуд”. Як зазначено у Єдиному реєстрі юридичних осіб, Орися Прокіпчук замається діяльністю туристичних агентств.

Готівкових коштів Левко Прокіпчук задекларував 122 тис. грн, 1800 доларів, 1150 євро. Натомість кошти своєї дружини головний митник області не зазначив: «[Член сім’ї не надав інформацію]».

Нагадаємо, останні два місяці Л. Прокіпчук очолював у рамках експерименту Івано-Франківську митницю, а у листопаді повернувся до Львівської.

Previous У львівській багатоповерхівці стався вибух
Next Типовий день водія львівської маршрутки

About author

You might also like

Активну молодь запрошують на “Галицький авангард”

Представників молодіжних громадських організацій Львівщини запрошують на зустріч “Галицький авангард 2016”, яка відбудеться 14 грудня у Львівському кіноцентрі (вул. Володимира Великого, 14а). Про це повідомили в департаменті внутрішньої та інформаційної

Львівщина приймає міжнародний турнір з вільної боротьби

На манежі спортивної бази Міноборони України у місті Львові відбудеться п’ятий традиційний міжнародний турнір з вільної боротьби серед молодших юнаків та дівчата (2002-2004 рр.н.) пам’яті майстра спорту міжнародного класу, чемпіона

Вибір редактора Прокоментуй!

У Львові очистили 70% перенакопичених сміттєвих майданчиків

За інформацією департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства, за минулу добу прибрали ще 12 контейнерних майданчиків, які були перенакопиченими, вивезли – 180 тонн ТПВ. Про це інформує прес-служба ЛОДА. Загалом,