У головного митника Львівщини дружина-мільйонер

У головного митника Львівщини дружина-мільйонер

Начальник митниці Львівської області Левко Прокіпчук у своїй електронній декларації зазначив  мільйонний прибуток дружини від підприємницької діяльності у 2015 році. Про це повідомляє Львівський портал.

Так, згідно декларації посадовця, у Прокіпчука у власності є гараж, площею 30 кв м, а у його дружини – квартира, площею 78,8 кв.м. Транспортних засобів у родині Прокіпчуків не задекларовано.

Водночас Л. Прокіпчук задекларував 85 тис.823 грн зарплатні за минулий рік, а також 155 грн за викладацьку діяльність у НУ «Львівська політехніка». Також він отримав 589 грн матеріальної допомоги від профспілки митників.

Натомість дружина начальника митниці отримала 980 тис. 265 грн від підприємницької діяльності, також 19 тис. 780 гр – допомога на дитину і 1 тис.26 грн – зарплати у ПАТ “Південьзахіделектромережбуд”. Як зазначено у Єдиному реєстрі юридичних осіб, Орися Прокіпчук замається діяльністю туристичних агентств.

Готівкових коштів Левко Прокіпчук задекларував 122 тис. грн, 1800 доларів, 1150 євро. Натомість кошти своєї дружини головний митник області не зазначив: «[Член сім’ї не надав інформацію]».

Нагадаємо, останні два місяці Л. Прокіпчук очолював у рамках експерименту Івано-Франківську митницю, а у листопаді повернувся до Львівської.

Previous У львівській багатоповерхівці стався вибух
Next Типовий день водія львівської маршрутки

About author

You might also like

Експерти за тиждень назвуть книжки, які закуплять за кошти обласного бюджету

У середу, 18 травня, громадська експертна рада з питань книговидання розпочала роботу над визначенням пріоритетів книг, які закуплять за кошти обласного бюджету. Про це повідомили у департаменті внутрішньої та інформаційної

Львівщина Прокоментуй!

Мешканців Львівщини закликають скористатися “теплими кредитами”

Мешканців Львівщини закликають скористатися “теплими кредитами” у межах Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки. Цього року на її реалізацію в обласному бюджеті передбачили 18 млн гривень. Очікують, що

Львівщина Прокоментуй!

На Львівщині стартує масштабна благодійна акція «Зігріті добром»

У 2017 році соціальний мегапроект «Мій тато захищає Україну» започатковує масштабну акцію «Зігріті добром», яка передбачає цілу низку різноманітних заходів для дітей, які проживають у сільській місцевості на Львівщині. Зокрема,