Такий різний, різний, різний Янукович

Такий різний, різний, різний Янукович

У світі все змінюється. Навіть каміння за мільйони років стає піском. А коли грішна і слабка людина стає президентом, то зміни відбуваються дуже швидко, достатньо кількох місяців.

Ось вам два різних Януковичі із двох різних часів. Знайдіть стільки відмінностей, скільки хочете. Один В.Ф.Я. зразка 22 листопада 2010 року:

Президент України Віктор Янукович назвав протестуючих підприємців корупціонерами.
Про це він заявив 22 листопада в інтерв’ю британській Financial Times під час свого перебування в Брюсселі.
“Ми зараз маємо ціле покоління бюрократів, які створили свій власний бізнес на ґрунті корупції”, – сказав український Президент.
“Демократія – це перш за все порядк і верховенство закону”, – додав він.

Це інтерв’ю Янукович дав після саміту Україна-ЄС.

(про визначення демократії по-Януковськи говорити не буду, як кажуть – без коментарів, самі розумієте)

А ось – Янукович півторарічної давності, зразка 14 квітня 2009 року:

Ми за те, щоб Україна отримала кредит МВФ. Але ми ніколи не допустимо, щоб Україна погодилася на такі умови цього кредиту, які б суттєво погіршили життя малозабезпечених громадян.

Уряд пропонує сьогодні погодитися на те, щоб дрібний та середній бізнес замість 84 гривень соціального податку платив 200 гривень. Адже це означає, що через кілька місяців нинішні дрібні підприємці, а їх в Україні півтора мільйона, поповнять армію безробітних.

Партія регіонів ніколи не допустить цього.
Уряд погоджується на умову Міжнародного валютного фонду, яка ліквідовує пільги та субсидії на оплату комунальних послуг. Це означає, що малозабезпечені громадяни будуть платити за комунальні послуги в чотири рази більше.
Партія регіонів не допустить прийняття такого закону.
Уряд погоджується з Міжнародним валютним фондом збільшити пенсійний вік громадян України, і зробити це вже в 2009 році. При тому, що в Україні найнижча в Європі тривалість життя, багато людей можуть просто не дочекатися своєї пенсії.
Партія регіонів проти того, щоб уряд погоджувався на такі умови.
Ми навели лише кілька прикладів того, як Уряд, прийнявши умови МВФ, погіршить життя мільйонів українців.
Партія регіонів рішуче заявляє – ми не дозволимо нинішній владі знущатися над народом України.
Ми не допустимо, щоб у цьому залі були прийняті закони, які перетворять на жебраків більшість наших співвітчизників.
Ми переконані – громадяни України підтримають нашу позицію.
І ми разом – народ і Партія регіонів – зуміємо відстояти право громадян України на гідне життя.

До речі, ця заява досі доступна на сайті Прес-служби Партії Регіонів.

Як бачите, мільйона років чекати не довелося. Та й не дивно – між камінням і слабкою, грішною, смертною людиною є суттєва різниця. Бо з каміння, навіть після того, як воно стане піском,  можна збудувати піраміду, чи будинок, чи хоча б собачу будку. А з деяких людей, так само як і з лайна, як не ліпи, вийде лише купа лайна…

Previous Пофантазуємо?
Next Голокост і Голодомор

About author

You might also like

Політика Прокоментуй!

У Львові під час сутичок в облраді постраждало одинадцять правоохоронців

Сьогодні, 30 травня, під час сутичок у Львівській обласній раді охорону публічного порядку забезпечувало близько ста правоохоронців. Наразі одинадцять працівників поліції звернулися за медичною допомогою, з них дев’ять – це

У Львові відбудуться урочистості з нагоди відзначення в Україні Дня Державного Прапора

Початок о 9:00 год біля будівлі Львівської обласної державної адміністрації (вул. Винниченка, 18). Запрошуємо представників ЗМІ! Пов’язано

Понад 100 ящиків контрафактного тютюну затримали прикордонники на Буковині

В рамках спільної спеціальної операції «Кордон-2017» та «Акциз-2017» на Буковині прикордонники затримали велику партію контрабандних сигарет. Про це інформує прес-служба ДПСУ Учора ввечері, в ході реалізації інформації офіцерів внутрішньої безпеки

  • При владі їх багато, а ще кожен дву-, а то більше ликий.
    Теперішні акції непокори підприємців вже заграбастили під себе ті ж хто і писав закони гноблення. Фарс наявний. Чи отримають торговці якісь зміни? Думаю ні, може косметичні зміни але не суттєві.

  • Тарасе, зміни наявні, і дуже суттєві: цього разу ніяка партія не організовувала підприємців на протести. і зараз протестувальники дуже непривітно стрічали і Юлю, і різних інших партійно-мазаних. це і є той випадок, коли кольорові дістали всі, і люди протестують проти цих партійних ігор теж. ну а те, що деякі функціонали таки намагаються використати цей протест собі на користь – то як же без цього?сподіваюся лише, що розумні люди на нинішньому майдані цього вже не допустять. юльки, яники, кролики, грицики – всіх треба гнати однією і тою ж мітлою.

  • http://bit.ly/eYpaSu – тут гарно написано і розказано який народ керує протестами.