Собачний вальс

Собачний вальс

Надзвичайне відкриття осяйнуло мене, переглядаючи черговий Інтерівський мозковисос під назвою “Велика політика з Кисельовим” . Хто не в курсі, сьогодні там головним гостем був Дімочка Табачнік, в народі прозваний “Собачніком”, “Тютюном”, доповніть мене, що забув. Я не стільки спостерігав за ходом розмови (там все було надто зрозуміло від самого початку, і слухати це було відверто нецікаво), як спостерігав за самим Табачником. І, о диво, почав помічати деякі схожості із самим собою. Мій тонкий натяк ви зараз зрозумієте.

Я навчаюся в одному з театральних вузів. Предмет “акторська майстерність” присутній в нашому курсі за замовчуванням. І судячи з повадок і манери ведення діялогу Дмитром Батьковичем я зрозумів…

Він актор. Талановитий актор. Дуже талановитий актор.

Неймовірний факт – коли пан Табачник на всю країну в прямому ефірі заперечує свою загальновідому фразу про те, що “Галичину ще тоді треба було віддати полякам”, він це робить неймовірно натурально. Страшно натурально. Він сам вірить в ту неправду, яка від нього вимагається. Він не награє жодного граму! Великий Станіславський, якби дожив до наших днів, аплодував би стоячи і цілком можливо, що запросив би Табачника у свій театр.

Не знаю, чи проходив він якісь тренінги, чи науськування штатних політтехнологів ПРів, але його подача – вище всяких похвал. Він переїжджає бульдозером всіх тих, хто намагається вякнути хоч словечко наперекір. І найстрашніше – якби не мій потужний психологічний захист від подібного низькоякісного лайна, я б йому повірив. Своє завдання – усіх обмакнути у лайно на лояльному до себе телеканалі будучи лайном він виконує феєрично і на п’ятірку. Станіславський відчуває epic win.

І останній момент – ця людина і залишиться в кріслі міністра. Якщо ви досі вірите, що Янукович “заветує” реформи Табачника, ви просто смішні. Бо яким би чудовим актором не був Табачник, а свого режисера – Януковича – він слухається бездоганно.

Previous Вшанування Героїв Крут завершилися футбольним турніром
Next ...гнівне

About author

You might also like

Як колядували у Львівській облраді (ФОТО)

Сьогодні, 10 січня, з колядою у Львівську обласну раду завітали волонтери «Народної Самооборони»  Львівщини та гурт автентичної музики «Коралі». Про це інформує прес-служба Львівської обласної ради. “Добра традиція нашої Самооборони

Львівщина Прокоментуй!

Садовий не дотримав обіцянки. Рудно потерпатиме від лайна

У Рудно повторно збирають підписи до мера Львова Андрія Садового, аби він таки дотримав обіцянки про каналізування селища. Людей збурило, що громада гроші вклала, а Андрій Іванович передумав перенаправляти кошти

Мер Львова з Послом Словенії домовились про співпрацю в екологічній галузі

У рамках ІІ ЕКО-Форуму відбулась зустріч міського голови Львова Андрія Садового з Надзвичайним та Повноважним Послом Словенії в Україні Наташею Прах. Під час зустрічі домовлено про співпрацю в екологічній галузі.